מבזקיםפוליטי / מדיני

אשכנזי: נתניהו משקר – הליכוד: תתנצל, זאת אזהרה אחרונה

ח"כ גבי אשכנזי (כחול לבן) הגיב הערב (שלישי) להאשמות החמורות שהפנה כלפיו ראש הממשלה נתניהו ואמר, "שמעתי הערב את שקריו של נתניהו. אני לא ארד לרמה שלו, אם הוא לא מתבייש שהוא משקר, אני מתביייש בשבילו. אם הוא חושב שאני לא יכול להישאר בפוליטיקה- למה נתניהו הציע לי רק לא מזמן להיות שר הביטחון של מדינת ישראל? מנהיגות צריכה להיות ערכית – תבחרו לאיזה נתניהו אתם רוצים להאמין."

ח"כ רא״ל (מיל׳) גבי אשכנזי

בליכוד הגיבו בתקיפות לאשכנזי והזהירו אותו, "אם תמשיך לשקר נאלץ לפרסם את הניסיונות שלך להצטרף לליכוד ואת הסירובים שקיבלת בגלל הדברים הנוראיים שאמרת בהקלטות שלך. עזוב פוליטיקה, קודם תתנצל בפני בני העדה הדרוזית, אחינו ואהובינו. זאת אזהרה אחרונה".

קראו גם:  שריפה בתחתית בניין בבאקה אל ג'רביה, אין נפגעים

כאמור, מוקדם יותר הערב הטיח ראש הממשלה בנימין נתניהו האשמות חמורות כלפי אשכנזי שלדבריו שמע על אמירות מזעזעות שהשמיע בקלטות על הדרוזים, "כשהקלטות של אשכנזי ומנדלבליט יתפרסמו אשכנזי לא יוכל להיות שר הביטחון ולדעתי יפרוש מהפוליטיקה. יש שם דברים קשים מאוד אבל חלק מזערי מהם התפרסם והם קשים מאוד. שמעתי שיש דבר לא פחות חמור שאשכנזי אמר באותן הקלטות, אמירות מזעזעות על אחינו הדרוזים שקשרו את גורלם עם גורלנו. לשמוע רמטכ"ל שאומר דברים כאלה נגד בני העדה זה דבר מקומם ומזעזע. אני אומר לגנץ ואשכנזי עכשיו, תתביישו לכם, תגנו את הדברים הללו מיד!"

נתניהו עוד הוסיף כי "צו איסור הפרסום מונע ממני לפרט את מה שנאמר שם אבל אני חושב שכל אזרח בישראל שיודע את חובתנו לעדה היה מצטרף גם כן. לכן אני דורש את פרסום הקלטות הללו ועוד לפני הבחירות."

קראו גם:  אחרי עשרות שנים: מאמצים לגילויה של תעלה נוספת בגבעת התחמושת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

3 תגובות

  1. זה לא חדש שאנשי כחול לבן משקרים לבוחרים שלהם .
    הבוחרים בולעים את השקרים רק משנאה לביבי . לא שהם טיפשים עד כדי כך .לאשכנזי יש גם צד אפל כפי שהוא מעיד בעצמו .
    אני למפלגת כחול לבן לא אצביע יותר . מספיק עבדו עלי ורימו אותי .
    יש מקום לכל אחד לחשב מחדש את תמיכתו לכל מפלגה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן