חדשות הארץמבזקים

גל הירש תוקף את אמנון אברמוביץ’: ”אתה אדם רע, מר ומתוסכל”

פרשן חדשות 12, אמנון אברמוביץ’ התייחס באולפן שישי לתוכנית “תנופה” של צה”ל ואמר למגיש דני קושמרו, “כששמעתי את אביב כוכבי מתבטא בביטויים כמו “נקודה סינגולרית”, “מרחבים חכמים”, “רב מיימדיות”, ”כיול התפיסה”, “העצמת קטלניות”, אמרתי רגע רגע… גל הירש חזר לשירות פעיל? גל הירש הוא עכשיו הרמטכ”ל שמתקרא אביב כוכבי?” שאל אברמוביץ’.

אברמוביץ’ הוסיף כי “את ההבחנה הבאה שמעתי גם מרבין וגם משרון, שהבינו משהו בצבא ומלחמה שאמרו ש”ככל שהמילים גבוהות יותר היכולת נמוכה יותר”. אני הייתי מצפה מרמטכ”ל במקום להקים “אלוף פיקוד איראן”, שיקים “אלוף פיקוד שטחים” ויסביר איך צה”ל מתכוון להתמודד עם תוכנית המאה, היא לא תבוא לעולם, אבל אם וכאשר… הצבא רוצה להכריע את איראן כשהוא לא מסוגל להבקיע את רצועת עזה? כל רוחבה זה 7 ק”מ…אנחנו מקבלים היום צבא שכוח היבשה דל מאוד, אלוף בריק צודק אבל המילים גבוהות”.

קראו גם:  בנט: I had a good conversation tonight with Chancellor ...

תת-אלוף (מיל’) גל הירש הגיב הלילה (בחריפות לדבריו של אברמוביץ’ וכתב בעמוד הטוויטר שלו: “באולפן שישי לעג אמנון אברמוביץ׳ לרמטכ״ל כוכבי ולי. הרי ידוע שיש אנשים של דיבורים ויש האומרים ומבצעים למען מדינת ישראל. הגיע הזמן להגיד לך אברמוביץ׳: אתה אדם רע, מר ומתוסכל. שנים אתה רודף אותי באובססיה חולנית, מנסה לבוז עם טינה מוזרה, מלגלג ומכפיש. עוד יסופר כיצד השתלבת בסיכול המינוי שלי למפכ״ל וגם אח״כ לא חדלת ללכלך.”

“לא מזמן היה מי שלעג לך, על פציעתך ותוצאותיה. יצאתי מיד להגנתך בתקשורת.” הוסיף הירש, “נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה! מופעי הרשעות שלך אינם באמת תקשורת, אני מקווה שיש מי שיבין שיש גבולות ויראה לך את הדלת החוצה.”

קראו גם:  ערבי חדר לחצר בית ביישוב בהר חברון - "התעוזה של המחבלים גוברת"

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן