צרכנות

החלקה אורגנית משקמת לכל סוגי השיער

נותרת עם שיער יבש ופגום לאחר צביעות מרובות והחלקות לא מוצלחות? כדאי לנסות החלקה אורגנית משקמת. שיער מטופח הוא שיער בריא, אך שיער שעבר טיפולים רבים וביניהם צביעת שיער, ייבוש בפן והחלקות שיער, יכול לאבד את הברק הטבעי ולהפוך ליבש ומלא קצוות מפוצלים. במקרה כזה יש שימליצו להפסיק באופן מידי עם כל טיפולי השיער, אך יש דרך נוספת והיא לפנות למספרה מקצועית ולברר לגבי החלקה אורגנית משקמת.

 

מהי החלקה אורגנית?

החלקה אורגנית היא החלקת שיער בה עושים שימוש בחומרים בטוחים לשימוש, כגון תכשיר המבוסס על חומצות אמינו ו/או קראטין. לא כל החלקת שיער מותרת על פי משרד הבריאות, אך בנוגע להחלקה אורגנית משרד הבריאות קבע קריטריונים לאלו חומרים מותרים לשימוש ואלו אסורים. החלקת שיער אורגנית היא החלקת שיער ללא פורמלין ולכן נחשבת בטוחה, כאשר היא מבוצעת בידיים מקצועיות ומנוסות.

החלקה אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער וזהו אחד היתרונות העיקריים של שיטה זו, אך יש יתרון נוסף וזו יעילות הטיפול. מבין כלל השיטות להחלקות שיער, החלקה אורגנית מספקת תוצאות מרשימות הן כטיפול החלקה ראשונית והן לצורך שיקום שיער יבש ופגום.

האם זה נכון שהחלקה אורגנית מתאימה לכולן? התשובה חיובית. החלקה אורגנית יעילה בשיקום מראה השיער בקרב בהירות שיער, כהות שיער, בעלות שיער דק, שיער סמיך, שיער מקורזל, שיער דליל ושיער צבוע.

 

מה חשוב לדעת על החלקה משקמת?

לצורך שיקום השיער, יש צורך באבחון מקצועי על ידי מעצב שיער בעל ניסיון בתחום. לאחר האבחון, ניתן יהיה להתאים באופן אישי את סוג ההחלקה ומספר הטיפולים שיידרשו. במקרים מסוימים תוכלי לראות שיפור כבר מהטיפול הראשון ובמקרים מורכבים יותר, יהיה צורך במספר טיפולים עד להשגת תוצאה משביעת רצון. תוצאות ההחלקה האורגנית מחזיקות מעמד עד שנה ובדרך כלל יש צורך בטיפולים משמרים.

 

כדי לשמר ולהאריך את תוצאות הטיפול, מומלץ להימנע משמפו עם מלחים, שהייה מרובה בים ובבריכה וחשיפה גבוהה לשמש. הנחיות נוספות יינתנו לך בתום הטיפול לצד המלצה על תכשירי טיפוח שמתאימים לסוג שערך ומצבו. המומחים להחלקות שיער מזמינים אותך להיכנס לאתר שלנו בכתובת: https://straight-hair.co.il/ לקבלת מידע נוסף. כמו כן אפשר לקבוע תור לייעוץ והחלקת שיער בטלפון מספר: 077-9978822.

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

עובדים מול לקוחות

אתם חייבים שיהיה לכם כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הנוח, המקצועי והמהיר בכדי לאפשר ללקוחות שלכם להיות אתכם בקשר.

לצפייה בדוגמה סרקו את הקוד מהטלפון או לחצו על התמונה

דילוג לתוכן