הופחת דרמטי ובאופן משמעותי ביותר – 81% הקנס שהוטל על חברת "אופק המרכז לזכויות" בע"מ


הופחת דרמטי ובאופן משמעותי ביותר – 81% הקנס שהוטל על חברת "אופק המרכז לזכויות" בע"מ

לאחר שהופחת הקנס על "אופק המרכז לזכויות" במאי 2019, בכוונת החברה להגיש ערר לבית המשפט גם על יתרת הקנס.

חברת "אופק המרכז לזכויות "  בע"מ הינה החברה המובילה בתחום מימוש זכויות הביטוח הסיעודי, החברה מסייעת  לאוכלוסיות הפגיעות ביותר בחברה , קשישים בעלי מוגבלויות וחולים סיעודיים במאבקן נגד חברות הביטוח. אפק המרכז לזכויות בע"מ מעניקה להם שירות מקצועי מעולה, מענה אדיב ואכפתי, ועל כך יכול להעיד מספרם העצום של הלקוחות שפונים ל"אופק".

בתחום שבו רבים מבטיחים עולם ומלואו תמורת תשלום מיידי, "אופק המרכז לזכויות  בע"מ" היא מהחברות המעטות שפועלות על בסיס הצלחה בלבד, בשיטת "זכית – שילמת, לא זכית – לא שילמת". מזה כשלוש שנים פועלת אופק למען לקוחותיה בנחישות כשמטרתה הראשית היא לסייע למבוטחים להשיג את הקצבאות המגיעות להם בדין, והיא נלחמת בחברות הביטוח ללא ליאות ומבלי לוותר.

אחוזי ההצלחה בתביעות הסיעוד המטופלות דרך החברה הם כ-86%, גבוה משמעותית מאשר בניסיון עצמאי לתביעה. זאת הודות לניסיון, המקצועיות והידע הקיימים בחברה.

ב"אופק המרכז זלכויות בע"מ " קיימת מנהלת מחלקה בעלת כעשרים שנות ניסיון בתחום הביטוח, צוות גדול של מומחים בתחום הביטוח הסיעודי וצוות כולל של מעל 110 עובדים שפועלים ללא ליאות למען החולה הסיעודי. "אופק המרכז לזכויות בע"מ" נאבקת ומצליחה במקום שאחרים נכשלים ונכנעים לגופים החזקים (חברות הביטוח) והיא כיום ללא ספק החברה המובילה בתחום.

לפני הגשת התיק לחברת הביטוח , התיק עובר מעקב צמוד של המומחית אשר מנהלת אותו אישית ובמלוא תשומת הלב. לאחר מכן התיק עובר שוב בדיקה קפדנית על ידי המנהלת המקצועית במחלקה. כך בונים ב"אופק הרכז לזכויות " מעטפת ביטחון לתיק ומוציאים אותו לחברות הביטוח באיכות הטובה ביותר. המטרה הראשית שעומדת לנגד בעלי חברת "אופק המרכז לזכויות בע"מ" ומנכ"ל החברה היא הגדלת  סיכויי הזכייה בתיק. שיטת החברה היא להוציא את התביעות לחברות הביטוח במהירות האפשרית אך ללא פשרות כלל בצד המקצועי.

"אופק המרכז לזכויות בע"מ" היא חברה ששירתה עד כה אלפי לקוחות מרוצים בתחום הביטוח הסיעודי והצליחה להשיג ללקוחותיה מאות מיליוני שקלים מחברות הביטוח.

שירות הלקוחות ב"אופק המרכז לזכויות בע"מ"הוא שירות לקוחות הטוב ביותר הקיים בתחום. כל לקוח מטופל באופן מיידי. זהו חוד החנית של החברה ומשקיעים בו במיוחד, כך מעיד המנכ"ל. ב"אופק המרכז לזכויות " מעוניינים שכל לקוח יהיה מרוצה לא רק מהאיכות אלא גם מהשירות ומהיחס המיוחד.

שני סיפורי הצלחה מתוך אלפי סיפורים:

א' ס', בן 65 מדרום הארץ היה לאחר אירוע מוחי. הוא הוכר לתקופה זמנית לקבלת קצבת סיעוד מדי חברת הביטוח הפניקס. לאחר בדיקת רופא מטעמה, שללה חברת הביטוח את זכאותו להמשך קבלת הקצבה. "אופק – המרכז לזכויות בע"מ" נכנסה לתמונה וסייעה לו בערעור אל מול חברת הביטוח והדרכה מתאימה, כך שקצבת הסיעוד בסך 5,300 ₪ לחודש חודשה ואושרה לו עד תום הזכאות.

י' א', בן 90 ממרכז הארץ הוא ניצול שואה חולה פרקינסון וסובל מעוד מכלול בעיות רפואיות. י' הגיש תביעה לחברת הראל ונדחה בטענה שאינו עומד בקריטריונים של קבלת קצבת סיעוד על פי תנאי הפוליסה. במסגרת טיפול של חברת "אופק – המרכז לזכויות בע"מ" בהגשת הערר לחברת הביטוח, הוכר י' רטרואקטיבית כסיעודי והוא מקבל קצבת סיעוד בסך 3,500 ₪ מדי חודש בחודשו לתקופה מרבית של 60 חודשים.

 כמו אלו נעזרו עוד רבים בשירות המקצועי המצוין של "אופק – המרכז לזכויות בע"מ" בזכות הידע והניסיון העשיר של החברה.


התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה
0 0 votes
דרגו את הכתבה
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments


כרטיס ביקור דיגיטלי
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

עובדים מול לקוחות

אתם חייבים שיהיה לכם כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הנוח, המקצועי והמהיר בכדי לאפשר ללקוחות שלכם להיות אתכם בקשר.

לצפייה בדוגמה סרקו את הקוד מהטלפון או לחצו על התמונה

דילוג לתוכן