חדשות הארץמבזקים

בן כספית: נחשף הקשר בין ראש הממשלה נתניהו למשפחת יששכר

העיתונאי בן כספית חשף לפני מספר ימים פרט קטן סביב הסיפור של נעמה יששכר הכלואה ברוסיה וייתכן שאינו ידוע לרוב הציבור. כספית סיפר בתוכניתו ברדיו 103FM כי ישנו קשר מסוים בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין משפחת יששכר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לדבריו, מתן – אבא של נעמה יששכר, הוא אחיו של אשר יששכר שעובד כנהגו של ראש הממשלה כעשרים שנה. לראש הממשלה יש שלושה נהגים והוא כאמור אחד מהם.

בן כספית ציין כי מדובר בפרט שחשוב שהציבור ידע אך הדגיש כי אין הוא מרמז שזהו המניע של ראש הממשלה לסייע לשחרורה וכלל אינו בטוח שנתניהו מודע לזה. “אין לי שמץ של חשד שזה המניע של נתניהו, אני חושב שהוא מתאמץ בגלל הבחירות אבל בשביל זה לא צריך אותי. בלי קשר אנחנו לא מנסים לרמוז לשחיתויות או להטיות אלא סתם לפרט מידע שהציבור צריך לדעת על האירוע”.

כספית ביקש את תגובת לשכת ראש הממשלה אך לדבריו לא נענה.

נתניהו, פוטין ונעמה יששכר. צילום: לע”מ, פייסבוק

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!