מבזקיםמשפטי/פלילי

חשד לרצח: בן 57 נחנק למוות במחסן בפתח תקווה, חברו נעצר

גבר בן 57 נמצא הלילה ( חמישי) כשהוא מחוסר הכרה ברחוב שחם בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לו במקום טיפול רפואי וביצעו בו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע מותו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

פראמדיק מד”א בני טבק סיפר: “כשהגענו למקום ראינו את הגבר שוכב בתוך המבנה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל לצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו.”

חובש בכיר מיחידת האופנועים של מד”א – הצלה פתח תקווה מאיר גרוסמן הוסיף: “מצאנו את האיש במבנה תעשייתי כשהוא ללא דופק ונשימה עם סימני חבלה בפלג גופו העליון , ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות כולל מתן תרופות, אולם לצערנו למרות הנסיונות מותו נקבע במקום.”

צילום: דוברות הצלה פתח תקווה
צילום: תיעוד מבצעי מד”א

כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירה ועצרו חשוד, גבר בן 50 תושב העיר בחשד שביצע את המעשה. מתשאול בשטח סיפר החשוד כי חברו, שהיה שיכור לגמרי ביקש ממנו לרכוב על אופניים בחזרה לביתו אך חשש לחייו. הוא ביקש ממנו שלא יצא מהמקום כך כשהוא שיכור ומשזה לא הסכים ויצא עם האופניים לכביש, החליט לקשור אותו לכיסא במקום. לדבריו, בהמשך הוא מצא אותו כשהוא ללא הכרה.

מחקירת המשטרה עולה כי החשוד, שעובד כשומר במחסן למוצרי חשמל, הזמין מספר חברים שישבו לשתות עמו לשוכרה. במהלך הערב עזבו החברים והוא נותר לבדו עם הקורבן. על פי החשד, בשלב מסוים החל ביניהם ויכוח, במהלכו חנק את חברו באמצעות חבל שלפת סביב צווארו אשר הוביל למותו.

המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות האירוע.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!