מבזקיםתנועה ותחבורה

רכב צולם בכביש 40 במהירות 214 קמ”ש, אחרי 5 דקות תועד שוב

חשד: בהפרש של 5 דקות רכבו של נהג תושב הדרום תועד במצלמות א-3 במהירות 214 קמ”ש ו- 203 קמ”ש בכביש 40.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במסגרת פעילות אכיפה נגד עבירות המהירות הגורמת לתאונות דרכים ונפגעים, לפני כשבועיים סמוך לצומת פלוגות על כביש 40, תועד באמצעות מצלמות א-3 רכב פרטי הנע במהירות חריגה מאוד של 214 קמ”ש (בקטע כביש בו המהירות המריבית המותרת היא 90 קמ”ש), בחלוף 5 דקות מהתיעוד הראשון נקלט הרכב שוב באמצעות מצלמה אחרת של א-3 במהירות של 203 קמ”ש.

בבדיקה נמצא כי הרכב בבעלותו של תושב אופקים בשנות ה-30 לחייו. כאמור, בניסיון לאתר את הנהג במטרה לחקור בגין הנהיגה במהירות מופרזת התברר כי הנ”ל נמצא במעצר בית בירושלים בתיק אחר המתנהל נגדו. בלשי אגף התנועה שהגיעו לכתובת בירושלים ניסו לאתרו, אולם התברר כי הנ”ל לא נמצא בכתובת. כעבור זמן מה הצליחו שוטרי משטרת ישראל לאתרו והוא נחקר ע”י היחידה המרכזית באגף התנועה בגין עבירות המהירות.

בסיום החקירה קיבל הזמנה לשיפוט מהיר לתאריך 14.1.20 וכן בעניין הפרת מעצר הבית, הנ”ל נחקר בתחנת אופקים ונשאר במעצר והבוקר הוגש נגדו כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים בגין המיוחס לו.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!