הישראלים האלו כבר הבינו שכשמדובר בירושה פינוי דירה לא עושים עם האנשים האלה

כאשר אנחנו מקבלים דירה בירושה, עלינו להחליט מה אנחנו רוצים לעשות איתה.
יש לנו אפשרות לעבור ולהתגורר בה, אך גם יש לנו אפשרות למכור או להשכיר אותה.
בכל מקרה, סביר להניח שגם אם נבחר להתגורר בדירה וגם אם נבחר למכור או להשכיר אותה, הרי שאנחנו נצטרך לפנות אל גורם מקצועי, גורם מוסמך,
אשר יטפל בכל הנושא של החפצים והרכוש אשר מאוכלס בדירה.

לכן, חשוב מאוד שאנחנו נדע כיצד לבחור את האנשים הנכונים וחשוב לא פחות לדעת, מה האופציות שעומדות לרשותנו. במאמר זה אנחנו נציג בפניכם מדריך מלא ומדויק, כיצד אנחנו יכולים לפעול, מה עומד לרשותנו ואיך אנחנו יכולים לנצל את כל היתרונות לטובתנו. אנחנו גם נסביר למה אופציות מסוימות, הן הרבה פחות טובות, הרבה פחות אטרקטיביות ממה שהן נראות.

מדהים מה הטכנולוגיה מאפשרת לנו

אין ספק שעולם האינטרנט שינה לגמרי ולטובה, את היכולת שלנו לבצע עסקאות שונות, לרכוש ולמכור מוצרים, להזמין שירותים ועוד. למעשה, האינטרנט מספק לנו כלים שבעבר אפילו לא יכולנו לחשוב עליהם.

למשל, אם אנחנו רוצים להזמין אנשי מקצוע בתחום של פינוי דירות, הרי שהטכנולוגיה, קרי האינטרנט, עובדת עבורנו. אנחנו יכולים לקבל המלצות וחוות דעת על חברות שונות, בין אם זה מחברים ומכרים דרך רשתות חברתיות, בין אם זה דרך אתרים שמספקים המלצות וחוות דעת כאלה בטקסט או בוידיאו.

כמו כן, אנחנו יכולים להיכנס לאתרים השונים, לבחון כל גורם וגורם באופן ספציפי, לבצע השוואות ביניהם, לבקש הצעות מחיר, ואפילו לעשות השוואות יתרונות מול חסרונות. כך אנחנו יכולים ליהנות מכל המידע הרלוונטי בנושא מבחינתנו.

לכן, לפני שאנחנו עושים צעד אחד, חשוב מאוד שאנחנו נשתמש בכל הכלים שהאינטרנט מספק לנו וננצל אותם עד הסוף.

מה היה לנו עד היום?

בעבר הרחוק, אם היינו רוצים לפנות דירה שקיבלנו בירושה מרכוש, אזי, שהיינו צריכים לחכות שיעבור בשכונה אלטעזאכן, ולהציע לנו לקנות מאיתנו את הרכוש שבדירה.

עכשיו, ברור שזה לא דומה בכלל למה שקיים היום. שכן אז, היה מדובר בגורם לא מוכר שנכנס אלינו הביתה, מבלי שאנחנו יודעים מיהו, מהו, אפילו לא ידענו מה השם או תעודת הזהות שלו, לא ידענו איזה מוניטין יש לו. הכל נעשה על עיוור במובן מסוים. הוא מצידו ניסה לעשות עלינו את "שיטת מצליח", הציע מחיר, אם לא היינו חכמים מספיק להתמקח ולסרב לו, הרי שהוא יכול היה לעשות עלינו יופי של קופה.

היום לעומת זאת, אנחנו יכולים ליהנות מכל המידע, גם על האנשים איתם אנחנו רוצים לעבוד, וכן אנחנו יכולים ליהנות מכל המידע הרלוונטי על ערך החפצים שעומדים לרשותנו וכמה אנחנו יכולים להרוויח עליהם.

מלבד פינוי דירות דרך גורמים מקצועיים, אילו אפשרויות נוספות עומדות לרשותנו?

כאן חשוב להדגיש, מי שלא רוצה למכור את הרכוש שנמצא בדירה לגורם מוסמך, יכול גם לנסות למכור אותו בעצמו. כלומר, הוא יכול לעשות מכירת חצר ולמכור את הרכוש לכל מי שיעבור במקום או יגיע אליו במטרה לקנות, וכן הוא יכול להציע את הרכוש למכירה באתרים כמו יד 2. מן הסתם, אפשר גם להשתמש ברשתות חברתיות, לבקש מחברים ובני משפחה להפיץ את השמועה על המכירה ועוד.

עם כל היתרונות של  אפשרויות אלה, יש גם חסרונות

בתיאוריה, בעיקר בזכות סרטים כאלה ואחרים או סיפורים ששמענו מחברים ובני משפחה, הרי שמכירות חצר, מכירת מוצרים ביד 2 או באתרי אינטרנט שונים, נשמעים כמו דברים נפלאים.

העניין הוא, שבמציאות זאת מאוד שונה. ראשית, אנחנו לא יכולים לקבל את המחירים שאנחנו רוצים, ברוב המקרים, נצטרך להתמקח ולהפסיד על הערך של המוצר.

שנית, סביר להניח שלא נצליח למכור הכל, ואז אנחנו נתקע עם הרבה מאוד דברים ונחזור אל נקודת ההתחלה.

שלישית, זה לוקח המון זמן, המון משאבים, ובתור אנשים עובדים, הורים לילדים, זה לא פשוט, אנחנו לא יכולים להשקיע בכך את כל היום שלנו ובטח שלא נרצה להשקיע בכך את כל סוף השבוע.

ארבע, בשביל שזה יצליח, אנחנו צריכים לעשות לזה קמפיין מאוד גדול. זה יכול גם לדרוש מאיתנו משאבים של זמן וכסף, וגם זה דורש מאיתנו להבין איך עושים את זה. צריך לזכור גם, אם אנחנו עושים קמפיין באינטרנט נניח, הרי מן הסתם, נצטרך להחזיר את ההשקעה, זה לא תמיד יקרה.

חמש, אם בסופו של דבר אנחנו חוזרים אל נקודת ההתחלה, כלומר, נשארים עם לא מעט חפצים ורהיטים שאיש לא קנה, אז בעצם, אנחנו נידרש להשתמש בשירותי חברה מקצועית שתפנה עבורנו את הדירה. לכן, מוטב כבר מראש להזמין אותה ושהיא תבצע את השירות עבורנו מהתחלה.

הזמנת שירות מחברה מקצועית, איך עושים את זה

כאמור, הטכנולוגיה עומדת לרשותנו, אנחנו יכולים לקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא, בשביל שנוכל לבחור את האנשים הנכונים, אנשים מקצועיים, אמינים, צוות שידע לספק עבורנו את כל המידע הרלוונטי, וכמובן ידע להסביר לנו איך מבצעים את התהליך, וכן יעמוד מאחורי כל ההבטחות. הכל צריך להתבצע תחת חוזה מוגדר, ברור, חוזה עם תנאים, בדיוק כמו שנהוג במקרים אחרים.

כמו כן, אנחנו יכולים להיעזר בהמלצות וחוות דעת שונות, לקרוא על החברות השונות באינטרנט, לראות תמונות ולקבל בסופו של דבר החלטה עם מי אנחנו רוצים לעבוד, את מי אנחנו רוצים להזמין על מנת שיבצע עבורנו את השירות.

כמובן שעלינו להגדיר מראש, מתי אנחנו רוצים שהשירות יתבצע, מה לוח הזמנים שלנו, אילו מוצרים וחפצים אנחנו רוצים שהחברה תפנה, ומה המחיר שאנחנו מצפים ממנה לשלם עבורם.

יתרון מאוד גדול בכך שאנחנו מזמינים חברה מקצועית שתבצע את השירות, זה כל העניין של הסדר והניקיון. נניח ואנחנו מחליטים להשכיר את הנכס, אז זה משמעותי מאוד מבחינתנו, שהחברה לא רק תפנה את המוצרים והחפצים השונים, אלא גם תשאיר אחריה נכס נקי, מסודר, נכס במצב טוב שניתן להיכנס ולהשתמש בו מיד.

סיכום

כאמור, אנחנו יכולים לראות, על פי מאמר זה, מדוע משתלם יותר לעבוד עם חברה מקצועית שיכולה לספק לנו שירות, בכל מה שקשור לפינוי דירות ירושה. במקום להשתמש בגורמים שאנחנו לא מכירים, במקום לבצע את התהליך בעצמנו, הרי שהדבר הנכון מבחינתנו, הוא להזמין צוות מקצועי שיספק עבורנו את השירות וידע לפנות את החפצים והריהוט בזמן ובצורה נכונה.

חשוב מאוד שאנחנו נבחן היטב את החברה שעומדת מולנו ונהיה בטוחים שזו החברה איתה אנחנו רוצים לעבוד. כמו כן, חשוב שאנחנו נזמין את צוות החברה לבצע את העבודה בנקודת הזמן הנכונה מבחינתנו, על מנת שנוכל לפנות את הדירה בזמן וכך נוכל להציע אותה למכירה או להשכרה, או להבדיל, אם נרצה לעבור ולהתגורר בה בעצמנו עם ציוד, חפצים ורכוש משלנו.

כך הדירה תהיה ריקה מרהיטים וחפצים, נקייה, מוכנה לכניסה של דיירים, אשר יוכלו לבחור ולעצב אותה כפי שהם רוצים, ולהכניס את הריהוט והחפצים שלהם.

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

לחצו כאן להוספת תגובה לכתבה

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה
0 0 votes
דרגו את הכתבה
Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments


0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

אתם מוזמנים לשלוח לנו מידע חדשותי וליצור איתנו קשר בכל נושא ועניין.

המייל האדום - שליחת הודעה מידית


* יש לציין כי אמינות הדיווח תיבדק ותפורסם באתר ע"פ שיקול דעתו של עורך אתר החדשות.
* נדגיש כי בצירוף תמונה אנו מסירים כל אחריות בגין הפרת זכויות יוצרים ואחריות זו תהיה מוטלת על השולח. שליחת תמונה ללא קרדיט צילום לא תפורסם באתר. אם אין ברצונכם לציין קרדיט אנא כתבו "ללא קרדיט".

לשליחת תמונות נוספות בוואטסאפהמייל האדום

תודה רבה וגלישה נעימה
צוות חדשות MivzakLive

להוספת נגן תחנות הרדיו לאתרך הדבק קוד זה


למעבר לערוץ החירום -לחצו כאן

פתיחת הנגן בחלון נפרד