מבזקים

”עמוס הקטן” ודוד פלוס הורשעו ברצח הסוכן המשטרתי אנטון רומן

בית המשפט המחוזי מרכז הרשיע היום (שלישי) את עמוס לביא (המכונה “עמוס הקטן”) ודוד פלוס בגין קשר לפשע ומתן אמצעים לביצוע פשע- רצח הסוכן המשטרתי אנטון רומן ז”ל.

על פי כתב האישום המתוקן, בו הודו הנאשמים במסגרת הסדר טיעון, בין הנאשמים והמנוח יחסי היכרות מוקדמים. במועד הרלוונטי המנוח שימש כסוכן משטרתי. לפני האירועים המתוארים בכתב האישום קשרו הנאשמים יחד עם אחרים קשר להוביל את המנוח באמתלה כוזבת למקום מבודד בפרדס, סמוך לשכונת קריית משה, בעיר רחובות (נקודת המפגש) וזאת על מנת לגרום למותו. במסגרת הקשר, ב- 14.06.17, בשעה 17:11, הורה לביא לאחר לקבוע עם המנוח פגישה באמתלה כוזבת לפיה עליהם לבצע עבודה יחדיו. האחר עשה כן ובגמר השיחה קבע לדבר עם המנוח בערב.

קראו גם:  בנט: ביום שני נביא למליאת הכנסת את חוק ״ממדים ללימודים״...

אישום: 7 מחברי ארגון משפחת לביא קשרו קשר לביצוע פשע

המשטרה סיכלה הפעלת מטען רב עוצמה בלובי של בניין רב קומות

הותר לפרסום שמו של הגבר שנרצח ברחובות

בהמשך, בשעה 19:04 לערך, יצאו הנאשמים והאחר לסיור הכנת שטח בנקודת המפגש שם שוחחו אודות האפשרויות השונות להביא לפגיעה במנוח. בהמשך, במסגרת הקשר, מסרו לביא ופלוס לאחרים שזהותם אינה ידועה רכב על מנת שישמש לביצוע תכנית הקשר.

יוזכר כי ב- 15.6.17 בשעה 19:54 או בסמוך לכך גרמו רומן אגרונוב ואחרים שזהותם אינה ידועה למותו של המנוח.

על פי הסדר הטיעון, על לביא ייגזר עונש של 9 שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי. על פילוס ייגזר עונש של 6 שנות מאסר בפועל ומאסר על תנאי. בנוסף, הנאשמים יפקידו פיצוי בסך 70 אלף ש”ח למשפחת המנוח.

קראו גם:  שני פצועים קשה בתאונת דרכים בין מספר כלי רכב סמוך למפעלי ים המלח

השיקולים להגעה להסדר הטיעון הינם שיקולים ראייתיים ונכונים לנאשמים אלו בלבד. התיק נגד נאשם 2, רומן אגרונוב, בגין רצח המנוח ממשיך להתנהל.

הסוכן המשטרתי אנטון רומן ז”ל

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן