מבזקיםפוליטי / מדיני

תיעוד: מפגינים קיללו וניסו לתקוף את ח”כ טיבי בכנס ברמת השרון

ח”כ אחמד טיבי, יו”ר סיעת הרשימה משותפת הגיע היום (שבת) לכנס שבתרבות שהתקיים ברמת השרון. במחאה על השתתפותו בכנס, ניסו פעילי ימין לפגוע בו עם מקלות הדגלים שהיו בידיהם, ולמנוע את כניסתו תוך שהם קוראים לעברו: “טיבי מחבל טיבי מהלל השהידים, טיבי רוצח”.

טיבי אמר למראיינת עמליה דואק כי “אם הייתה קמה ממשלה בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת וגוש חוסם, אני צופה כי אחד מאיתנו היה נרצח. כן, זו הערכה שלי, אחד מחברי הכנסת של הרשימה המשותפת.”

ח”כ טיבי נשאל על מה מתבססת הערכתו וענה כי “על ניסיון העבר”. לדבריו, “פעם אחת הצליח לנתניהו, אין סיבה שזה לא יצליח לו כי אנחנו מטרות קלות יותר מאשר ראש ממשלה מכהן. אם יעשו בדיקה מיקרוסקופית חזקה על הידיים של נתניהו ייראו כתמי דם של רבין על הידיים שלו. האיש שהסית על המרפסת אחראי והוא ימשיך להסית”.

קראו גם:  מטפלת בגן ילדים בקריית אתא מואשמת בהתעללות בפעוטות: "הפילה, הכתה ודחפה"

בסיום דבריו אמר ח”כ טיבי: “תבינו, אני יחד עם רבים מכם, רוצה להיאבק בשיתוף פעולה נגד הגזענות, נגד הדרה ונגד הפטרנליזם. אני חוזר ואומר את הדברים האלה: “אני לא רוצה לנצח אתכם אלא לנצח יחד איתכם”.

בעת יציאתו מהכנס, שני מפגינים ניסו לפגוע בו והם עוכבו על ידי המשטרה.

בכנס השתתף גם ח”כ אלי אבידר (ישראל ביתנו) ואמר, “אנחנו לא בדרך לממשלה צרה משום שאין ממשלה צרה שתענה על הצרכים של הציבור בישראל והציבור שבחר בנו. אנחנו רוצים ממשלת אחדות ואחדות לממשלה, כי ממשלה בלי אחדות לא תחזיק מעמד וזה יהפוך להיות סחטנות מצד החרדים. אם נתניהו לא הולך לממשלת אחדות וגורר שוב לבחירות הציבור לא רק יעניש אותו הוא יתעייף ממנו.”

קראו גם:  הנשיא הרצוג ימריא לאיחוד האמירויות: "חברות נמדדת גם ברגעים של כאב"
צילום: לשכת ח”כ אחמד טיבי
צילום: לשכת ח”כ אחמד טיבי
צילום: לשכת ח”כ אחמד טיבי
צילום: לשכת ח”כ אחמד טיבי

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן