מבזקיםסרטונים

תיעוד: כך אותר תייר מחו"ל עם שני ילדיו שאיבדו דרכם ביער ירושלים

טייסי המערך האווירי במשטרת ישראל איתרו לפני זמן קצר (חמישי) תייר מחו"ל ושני ילדיו הקטנים אשר איבדו את דרכם באזור יער ירושלים והיו במצוקה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

היום (חמישי) בצהריים התקבל דיווח במוקד המשטרה על תייר מחו"ל, אשר יצא לטיול באזור יער ירושלים יחד עם שני ילדיו בני ה-10 והשלושה איבדו את דרכם ונמצאו במצוקה.

שוטרים בסיוע מסוק של מערך האווירי במשטרת ישראל פתחו מיד בסריקות אחרי התיירים, מהקרקע ומהאוויר, ובתוך זמן קצר איתרו הטייסים את התייר ושני ילדיו כשהם נמצאים ביער.

צוות הטייסים של משטרת ישראל נחת בסמוך למקום הימצאם של התיירים, סיפקו להם מים והכווינו אותם ליציאה בטוחה מהיער, זאת בסיוע של השוטרים שביצעו סריקות על הקרקע. לאחר שווידאו הטייסים כי התיירים חולצו מהיער הם המריאו מהמקום והתיירים הושבו למקום מבטחים.

שוטרי משטרת ישראל פועלים לאורך כל ימות השנה לאיתור נעדרים וסיוע לאזרחים ובכדי להבטיח כי כל אדם, אזרח או תייר יוכל לטייל ולבלות בבטחה, ולהעניק את המענה הנדרש לכל אדם השרוי במצוקה מהאוויר, מהיבשה ומהים.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!