מבזקיםפוליטי / מדיני

ח”כ שקד: החוק מאפשר לרה”מ להמשיך לשרת אחרי כתב אישום

ח”כ איילת שקד סבורה כי הגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה לא תשנה משהו במישור הפוליטי. “אנחנו ממילא בבלגן. החוק מאפשר לרה”מ להמשיך לשרת אחרי כתב אישום. יש לי אמון מלא ביועץ המשפטי אביחי מנדלבליט”.

בוועידת הדיפלומטים השנתית ה-8 של “ג’רוזלם פוסט” שנערכת במלון וולדורף אסטוריה ירושלים, הוסיפה שקד כי “זהו אבסורד שכחול לבן לא מסכימה לרוטציה עם הליכוד. עם בחירות ימשיך נתניהו להיות רה”מ עוד 7 חודשים, בממשלת אחדות ימשיך עוד 11 חודשים. בשביל 4 חודשים נלך לבחירות?! בימין החדש נעבוד ב-21 הימים ננסה להכניס תבונה במנהיגינו ולמנוע בחירות נוספות”.

צילום: מארק ישראל סאלם

שקד סירבה להתחייב שלא תרצה להתמודד בליכוד. “אני יכולה להגיד שאני כן רוצה להיות רה”מ באחד הימים. בעתיד, אחרי עידן נתניהו אינני פוסלת ריצה לראשות הממשלה. אך איש לא יכול לנחש מה יקרה בפוליטיקה הישראלית”.

קראו גם:  אושר: תוארך התקופה להגשת תביעה על פגיעה בחושף-שחיתות

שקד האשימה את השמאל בישראל על ש”היה הראשון להפיץ כאילו ההתנחלויות בלתי חוקיות. הדבר נתון בוויכוח אך אינו בלתי חוקי. אחרי השמאל הישראלי אמצה הקהילה הבינלאומי את הרעיון השגוי שההתנחלויות בלתי חוקיות”.

שקד קראה להחיל על הריבונות הישראלית על בקעת הירדן, מעלה אדומים וגוש עציון. “עכשיו זה הזמן לנצל את ההזדמנות ההיסטורית של היושב בבית הלבן ולבצע את החלת הריבונות”.

צילום: מארק ישראל סאלם

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן