צרכנות

איפה כדי לעשות מחזור משכנתא

אחת לכמה שנים חייבים לעצור ולבחון מחדש את תיק הנכסים ורשימת המחויבויות שלכם, ולהשוות למה שמציעים בנקודת זמן זו ללקוחות. לא ייתכן מצב כזה שבו הכלכלה אינה משנה את חוקי המשחק ולכן הבנקים חייבים להיערך כדי להבטיח לעצמם את הכספים שכבר הלוו וכדי שלקוחות ימשיכו ללוות כספים.

זהו ההיגיון הבסיסי שעומד מאחורי הנטייה של אנשים רבים לבדוק מחזור משכנתאות אחת לכמה זמן. כשהתנאים מאפשרים את זה, בהחלט כדאי מאוד לנצל את מה שאתם יכולים להשיג מהבנק, וכך עדי יאנצ'ר מאלפא משכנתאות עובד כדי למחזר לכם משכנתא בתנאים הטובים ביותר.

מהו מחזור משכנתאות?

מחזור, כשמו כן הוא, הוא לקחת את המשכנתא הישנה שלכם שלקחתם בתקופה שבה הריבית והעמלות והמדד היו בגובה מסוים שאפשר לכם לקחת משכנתא במסלולים מסוימים, ולהתאים אותה לתקופה, אם זה לטובתכם. ברוב המקרים, בגלל שיפור התנאים, ההתקדמות וההצטמצמות של סכום ההלוואה ועמידה בהחזרים בצורה עקבית, הבנקים מוכנים ללכת לקראתכם במידה מסוימת.

קראו גם:  אל על מעדכנת את מדיניות שינוי כרטיסי הטיסה בגלל המצב הביטחוני

מחזור משכנתא בעזרת עדי יאנצ'ר מאלפא משכנתאות יכול לחסוך לכם הרבה כסף כאשר אתם עושים את זה נכון ובאמצעות בנק שמוכן ללכת לקראתכם. בשביל זה נחוץ יועץ משכנתאות שמכיר את בעלי התפקידים ויודע את השיטה וגם מציע להם מסלולי החזר שיהיו גם טובים לבנק ולא רק ללקוחות. הרי העיקרון הוא שהבנק לא יפסיד כסף, אבל גם יקל על הלקוח.

האם זה כדאי?

רבים שואלים את עצמם לאחר מסלול המכשולים והקשיים שנערמו בדרכם למשכנתא הראשונה, האם כדאי לעבור את כל זה שוב? האם באמת מחזור משכנתאות בעזרת יועץ משכנתאות יכול לעשות את ההבדל שמחכים לו כדי לשלם פחות? התשובה נמצאת כמעט בכל מקום במדיה החברתית, למשל, כששואלים חברים אם כדאי למחזר והם בדרך כלל יענו שכן, אבל תלוי ביועץ המשכנתאות שלכם אם הוא טוב. אחרים יספרו גם על יועצים שעשו את העבודה פחות טוב ולכן הצליחו לחסוך יותר כסף רק כשפנו לבדוק את המשכנתא שלהם ולנסות מחזור עם יועצי משכנתאות אחרים, מנוסים ומומחים יותר בעבודתם.

קראו גם:  אל על מעדכנת את מדיניות שינוי כרטיסי הטיסה בגלל המצב הביטחוני

איך לדעת את מי לקחת כיועץ משכנתא?

אם יש לכם תהיות בנוגע למשכנתא שלקחתם ואתם יודעים בוודאות שאחרים משלמים פחות מכם והצליחו לקבל תנאים טובים יותר, זה כנראה סימן שכדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות אחר. אצלו תוכלו לבדוק את מסמכי המשכנתא שלכם ולדעת אם תוכלו לפתוח את המסלולים ולקבל משכנתא טובה יותר באותו בנק או בבנק אחר.

זכרו שהבנק מרוויח מכל משכנתא בין עשרות אלפי שקלים לבין מאות אלפים, ולכן זהו אינטרס ברור שלהם לא להפסיד אותה. בדקו את יועץ המשכנתא שלכם עד כמה הוא יכול לקיים את ההבטחות שלו ורק אז החליטו אם הוא היועץ שמתאים לכם למחזר אתו את המשכנתא.

קראו גם:  אל על מעדכנת את מדיניות שינוי כרטיסי הטיסה בגלל המצב הביטחוני

 

הוסיפו תגובה לכתבה

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן