מבזקיםפוליטי / מדיני

החלה פגישת צוותי המו”מ של כחול לבן ומפלגת העבודה-גשר

החלה פגישתם של צוותי המו”מ של כחול לבן ומפלגת העבודה-גשר בכפר המכבייה. בפגישה משתתפים ראש צוות המו״מ מטעם כחול לבן, ד״ר יורם טורבוביץ, ושלום שלמה. מטעם מפלגת העבודה- גשר משתתפים אורי רמתי ויאיר אוחנה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מוקדם יותר התקיימה פגישה בין צוותי המו”מ של כחול לבן ומפלגת ישראל ביתנו. הצדדים הודיעו על התקדמות של ממש בניסוח קווי היסוד, ובפרט בנושאים הנוגעים לענייני דת ומדינה. נציגי הצדדים יפגשו שוב הערב ומחר.

גורמים בכירים בכחול לבן אמרו היום בעקבות טענות שנשמעו בנוגע לממשלת האחדות והדגישו “לא זנחנו סופית את רעיון ממשלת האחדות הלאומית, אבל במקביל מקדמים הקמת ממשלת מעבר בהשתתפות כחול לבן העבודה גשר וישראל ביתנו – אם תקום ממשלה כזו זהו רק שלב אמצע במשא ומתן מתוך מגמה להקים ממשלה רחבה הרבה יותר.”

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!