מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: פתחו בירי מאסיבי לעבר הקיוסק ולעבר מתחם המשפחה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד חוסיין רמזי מחאג'נה בן 41 מאום אל פחם בגין עבירות של רצח בנסיבות מחמירות, שלוש עבירות של ניסיון רצח, עבירות בנשק, החזקה, הובלה ונשיאה .

מעובדות כתב האישום עולה כי על רקע סכסוך ממושך בין שתי המשפחות – מחאג'נה ומחמיד המתגוררות בשכונת השיכון באום אל פחם, אירועי הירי על מתחם בית משפחתו של הנאשם ומותו של בן-דודו של הנאשם בספטמבר האחרון החליט הנאשם יחד עם אחרים שזהותם אינה ידועה לנקום בבני משפחת מחמיד, ולירות באמצעות מספר כלי נשק על הקיוסק הממוקם על דרך כביש 65 וכן על מתחם משפחת מחמיד, על-מנת לגרום למותם של בני משפחת מחמיד.

ביום 26.9.19, בסביבות השעה 13:15 הגיעו הנאשם ושותפיו לאזור הקיוסק והחלו לירות ירי מאסיבי משני נשקים לפחות, וביניהם הרובה והאקדח, לעבר הקיוסק, בכוונה לגרום למותם של בני משפחת מחמיד הנמצאים בקיוסק ונמלטו מהמקום. בהמשך בעקבות אירוע הירי, הגיעו לאזור הקיוסק אנשים רבים, ובכללם המנוח אברהים מחמיד, שעבד בעסק לחלקי חילוף הסמוך לקיוסק, וכן איאד מחמיד ואברהים מחאג'נה.

אישום: פתחו בירי מאסיבי לעבר הקיוסק ולעבר מתחם המשפחה
הנרצח באום אל פחם, איברהים מחאמיד

בחלוף דקות ספורות מאירוע הירי, הנאשם ושותפיו ביצעו פניית פרסה בניגוד לרמזור אדום ושבו על עקבותיהם, הפעם בנתיב הנגדי, בחזרה לכיוון הקיוסק, האטו את נסיעתם וביצעו שוב ירי מאסיבי, לכל הפחות חמישים כדורים לעבר השוהים בקיוסק והמתגודדים וזאת בכוונה לגרום למותם.

כתוצאה מהירי השני שביצע הנאשם יחד עם שותפיו, נפגע המנוח ממעבר קליע דרך הגו עם פגיעה בריאה השמאלית. כמו-כן, נפגע איאד מחדירת קליע לגופו, ואברהים נפגע מחדירת שני קליעים לגופו.

אישום: פתחו בירי מאסיבי לעבר הקיוסק ולעבר מתחם המשפחה
צילום: תיעוד מבצעי מד"א
אישום: פתחו בירי מאסיבי לעבר הקיוסק ולעבר מתחם המשפחה
צילום: דוברות המשטרה

עוד עולה, כי מיד לאחר הירי השני, עזבו הנאשם ושותפיו את המקום, ונסעו ברכב למתחם משפחת מחמיד. בהגיעם למתחם ירדו במהירות מהרכב, כשהם רעולי פנים, כשהנאשם נושא את הרובה והשותף נושא את האקדח, והחל הנאשם לירות לעבר הדירות במתחם , לפחות 14 כדורים, ובכלל זה לתוך פנים הדירות שבקומת הקרקע, דרך חלונות הדירות ונמלט מהמקום.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים נגדו.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

תגובה אחת

  1. היהפוך כושי עורו? זה החוק של הערבים…… ואחר כך הם מתלוננים שישראל לא עוזרת להם לדכא את הרציחות במגזר הערבי

Back to top button