מבזקיםמשפטי/פלילי

גל מעצרים בוואדי ערה: 15 חשודים בסחר בסמים ובאמצעי לחימה

המשטרה ערכה הלילה (רביעי) גל מעצרים בוואדי ערה ועצרה לחקירה 15 תושבי הכפר קרע בחשד לעבירות סחר בסמים ובאמצעי לחימה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במסגרת המאבק המתמשך והעיקש שמנהלת משטרת ישראל נגד עבירות פשיעה חמורות בואדי ערה למען שלום הציבור שומר החוק, ובכלל זה אכיפה ממוקדת נגד החזקת אמצעי לחימה לא חוקיים וסחר בסמים, ערכו הלילה כוחות משטרה ולוחמי מג”ב חיפוש ומעצר של 15 חשודים תושבי כפר קרע.

מדובר בפעילות ממוקדת, שכללה חיפוש אחר אמל”ח וסמים, לצד מעצר החשודים ע”י כוחות משטרה ולוחמי מג”ב הפועלים מבצעית באזור ואדי ערה כמיפקדה משימתית ייחודית, פעילות שהביאה לחשיפה ואיתור 8 מכשירי קשר, עשרות מכשירים סלולאריים, רחפן, עשרות כדורים החשודים כסם וחומר נוסף החשוד כסם מסוג חשיש ומריחואנה.

כאמור, בתום החיפוש עצרה המשטרה 15 חשודים ובתום חקירתם בתחנת המשטרה בעירון, 3 שוחררו בתנאים מגבילים ו 12 הנותרים הובאו הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בחדרה.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!