בריאותמבזקים

כל מה שצריך לדעת: הזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית, יוזם כנס לציבור הרחב אשר יכלול הרצאות קצרות בסגנון "טד" עם מיטב הרופאים המומחים בנושא הזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים.

ההרצאות יכללו מידע חדשני למתעניינים בתחום ואינפורמציה חיונית לשוקלים לעבור ניתוח פלסטי או הליך אסתטי בעתיד. הכנס יערך בימים שני ושלישי בין התאריכים 25-26 בנובמבר 2019 במלון הילטון בתל אביב. הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש בלבד.

בראש הכנס לציבור הרחב עומד ד"ר גיא נחמני, רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. ההרצאות לציבור יחלו בשעה 17:00 אחר הצהריים וימשכו עד 20:30 בערב. בשעות הבוקר יערך כנס מקצועי לחברי האיגוד ולאורחים, אשר יעסוק במגוון תחומי הכירורגיה הפלסטית המשחזרת והרפואה האסתטית וישולבו בו בין היתר, מרצים בינלאומיים מובילים מהעולם סדנאות מעשיות למתמחים בכירורגיה פלסטית.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית – ניתוח פלסטי

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית מסר כי: "בכנס נקיים קשר בלתי אמצעי בין הקהל המקצועי לציבור הרחב, נדון ביתרונות הרבים של ניתוחים והזרקות ונדבר גם על סיכונים וסיבוכים. בנוסף נדגיש את החשיבות של ביצוע הליכים אצל מומחה אמיתי לכירורגיה פלסטית, לאור התחרות הרבה הגוברת בענף"

יו"ר האיגוד, ד"ר מאיר כהן

ד"ר גיא נחמני יו"ר הכנס לציבור הדגיש כי "המשתתפים בהרצאות יוכלו ללמוד באופן ישיר על הזרקות, ניתוחים וטיפולים שונים ולקבל מידע אמין ומקצועי מרופאים מובילים בתחום. הקפדנו לתכנן מראש את לוח הזמנים כך שכל מומחה יוכל לענות על שאלות בתום הרצאתו התכליתית. חשוב לנו שהציבור הרחב יבין כי ניתוחים פלסטיים יכולים לחולל שינוי דרמטי בדימוי הגוף, בתפישת הביטחון העצמי ובתחושת האושר הפנימי אך יחד עם זאת המטרה איננה להפוך אדם למישהו אחר אלא להעניק לו גרסה צעירה ויפה יותר של עצמו".

ד"ר גיא נחמני

בין הרופאים המומחים שישתתפו בכנס יהיו, ד״ר אריק זרצקי, ד״ר טלי פרידמן, ד״ר יוסי פיכמן, ד״ר ערן מילט, ד״ר ביאנקה רוזנברג, , ד״ר עופר ארנון, ד"ר שרית כהן, ד״ר יואב ארוש, ד״ר אמיר ענבל, ד״ר מיכאל משה, ד״ר עומר וולף, ד״ר בני מייליק, ד״ר גיל נרדיני, עו״ד מיכל סטרוגו פרידמן וד"ר גיא נחמני יו"ר הכנס. את ההפקה לכנס, מבצעת חברת זיפר תקשורת חווייתית ואת יחסי הציבור לכנס מוביל משרדה של נאוה עינבר דוברת האיגוד.

ג'ניפר לופז או מאט דימון, למי מכוכבי הוליווד המטופלים בישראל הכי הייתם רוצים להידמות?

ובתוך כך נודע כי סקר שערך האיגוד לכירורגיה פלסטית, בין המנתחים קבע, כי הנשים הישראליות רוצות להראות כמו אנג'לינה ג'ולי, קים קרדשיאן וגל גדות. הגברים הישראלים רוצים להיראות כמו בראד פיט, טום קרוז וז'אק אפרון. בסקר התבקשו הרופאים לסמן את האפשרויות הזכורות להם משיחות הייעוץ המקדימות לפני ניתוח או הליך אסתטי, המשקפות למי מקרב כוכבות וכוכבי הוליווד המטופלים הכי מבקשים להידמות. במקום הראשון בין הנשים עם 38% מהקולות נבחרה אנג'לינה ג'ולי, במקום השני עם 29%, נבחרה קים קרדשיאן, במקום השלישי עם 18% מקולות הרופאים נבחרה גל גדות. השחקנית ג'וליה רוברטס נבחרה במקום הרביעי עם 12% מהקולות, במקום החמישי עם 9% מהקולות נבחרה ג'ניפר לופז. במקום הראשון בין הגברים עם 34% מהקולות של המנתחים, נבחר בראד פיט, במקום השני עם 14% מהקולות נבחר טום קרוז, במקום השלישי עם 7% מהקולות נבחר ז'אק אפרון. השחקן הוותיק שון קונרי, דורג במקום הרביעי עם 6% מהקולות ובמקום החמישי עם 5% מהקולות נבחר מאט דימון. הסקר נערך באופן אנונימי באמצעות מנגנון הסקרים של ההסתדרות הרפואית והתוצאות עובדו על ידי נאוה עינבר דוברת האיגוד לכירורגיה פלסטית. ניתן היה לסמן כמה תשובות ולכן הסיכום גדול ממאה אחוזים.

אנג'לינה גולי – באדיבות מגזין אל

הכנס מתקיים בכל מזג אוויר, הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש בלבד בכתובת המייל הבאה בציון שם מלא, יום הכנס (שני, שלישי או שניהם) ומספר טלפון: [email protected]

ניתן גם לשלוח הודעת וואטסאפ או סמס למספר הבא עם הפרטים המלאים: 052-600-74-74

ביום הכנס תתאפשר הכניסה על בסיס מקום פנוי ללא הרשמה מראש במחיר של 20 שקלים לאדם. התוכנית המלאה של הכנס נמצאת בפייסבוק בקישור הבא: https://www.facebook.com/events/2416690765319879

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הוא האיגוד המקצועי היחידי של ההסתדרות הרפואית בישראל אשר כולל בהכשרה שלו ובבחינות בכתב ובעל פה את תחום הרפואה האסתטית שאיננה כירורגית המהווה 25% מתכני ההתמחות. האיגוד הוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית לכ – 300 הרופאים המומחים והמתמחים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר. האיגוד המהווה חלק בלתי נפרד מההסתדרות הרפואית בישראל, מטפח קשרים עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בניתוחים פלסטיים ומתעדכן בחידושים ומגמות במטרה ליישמם בארץ. כחברי איגוד יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית. האיגוד מפעיל עמוד פייסבוק וכן אתר אינטרנט פתוח לציבור הכולל את רשימת המומחים וממליץ להיכנס אליו לפני ההחלטה על ביצוע ניתוח פלסטי או הליך אסתטי: www.plasticsurgery.org.il

Back to top button