כלכלה

הכנת משכורות

כיצד המועד שבו משלמים משכורת משפיע על המעסיק? איך מכינים תלושי שכר? ומיהם אנשי המקצוע הנכונים לביצוע המשימה?

כל מעסיק שצריך לשלם משכורת לעובדים שכירים מכיר היטב את החששות לקראת המועד החודשי. בראש ובראשונה, היערכות לקראת המועד הזה מחייבת הקדשת כוח אדם והשקעה של זמן ומשאבים. הפתרון למורכבות של מועד המשכורות החודשי הוא להשתמש בשירות ספציפי של מיקור חוץ. כאשר מעסיקים מעבירים את האחריות על הפקת תלושי שכר לגוף חיצוני, הם חוסכים לעצמם זמן, כסף ודאגות.

הכנת משכורות. קרדיט: freepik

אנחנו כאן לשם חישוב המשכורת של העובדים שלך

כאשר המעסיק בוחר לחשב לבד את השכר, הוא למעשה מוותר על רווחים כספיים ומאבד ימי עבודה קריטיים. יתרה מזאת, הכנת משכורות דורשת מיומנות, ניסיון וידע שרוב המעסיקים לא מחזיקים בו.

לעומת זאת, השירות של PAYSLIP הוא בדיוק מה שמעסיקים כמוך צריכים כדי להכין את המשכורות בצורה יעילה מאי פעם. איך זה עובד? פשוט מאוד: נתוני השכר מגיעים ממך אלינו, רואי החשבון וחשבי השכר מפיקים עבורך את התלושים והדוחות הנלווים ואנו שולחים לך הכל באמצעות דואר אלקטרוני מאובטח ומוצפן.

הצדדים השונים של הכנת משכורות

התאריך שבו עובדים מקבלים משכורת נחשב עבורם ליום חג. מטבע הדברים, עובדים שכירים רואים במועד הזה תאריך חיובי שמביא לידי ביטוי את התגמול על העבודה הקשה שהם עושים. מצד שני, מעסיקים מנוסים יודעים היטב שצריך להתכונן ליום הזה ושכל טעות עלולה לעלות להם ביוקר – גם מול העובדים וגם מול הרשויות.
במילים אחרות, לתאריך של תשלום משכורות יש צדדים שונים. התוצאה בפועל היא שמעסיקים קטנים וגדולים כאחד חוששים לקראת התאריך הנקוב, אלא אם הם משתמשים במיקור חוץ ובפתרונות מודרניים.

הדור הבא של הפקת תלושי שכר

מעסיקים יכולים כיום להפיק תלושי שכר בשיטה של מיקור חוץ. השיטה הזו היא ללא שום התחייבות מצד המעסיק ומה שנדרש ממנו זה רק להעביר את נתוני השכר הרלוונטיים – לרבות חוזי העסקה ספציפיים, חוזים קיבוציים, טופסי 101 וכן הלאה.

מאותו רגע והלאה, חשבי שכר משתמשים בתוכנות שכר מתקדמות כדי לבצע את חישוב התלושים וזאת מבלי שהמעסיק יצטרך לצאת מהמשרד.

משכורות מכינים עם PAYSLIP

השירות של PAYSLIP ניתן דרך אנשים ולא מול מחשב או תוכנת שירות אישי. אנו מעסיקים עבורך את חשבי השכר ורואי החשבון הטובים בישראל, כדי להעניק לך שירות משתלם מכל הלב. אם מועד הכנת משכורות תמיד הלחיץ אותך, נשמח לקבל את פרטיך – ולהוכיח לך שאפשר גם אחרת!

Back to top button