חדשות הארץמבזקים

"אם מלחמה תיכפה עלינו – אנחנו ננצח בה בצורה מאוד מכרעת"

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו קיים היום (ראשון) סיור ביטחוני בבסיס חיל האוויר פלמחים, שם הפתיעו חיילי הבסיס את ראש הממשלה וחגגו לו יום הולדת 70.

ראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו, הרמטכ״ל רא״ל אביב כוכבי ומפקד חיל האוויר אלוף עמיקם נורקין ערכו סיור ביטחוני בבסיס חיל האוויר בפלמחים, שם קיבלו סקירות ביטחוניות בטייסת המל״טים ושוחחו עם מפקדי היחידות בבסיס. לאחר מכן, סייר ראש הממשלה בתצוגת אמצעים של חיל האוויר.

צילום: עמוס בן גרשום, לע״מ

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ראש הממשלה נתניהו אמר בתום הסיור: "סיימנו ביקור מאוד מרשים בבסיס חיל האוויר ׳פלמחים׳. אני רואה כאן את מיטב הנוער, מיטב האנשים והנשים שלנו שמפעילים כלי טיס יום ולילה כדי להילחם באויבים שלנו – באיראן וגרורותיה בזירה רחבה מאוד. ההישגים מאוד מרשימים והפיתוחים בדרך. אני רוצה גם להודות על ציון יום הולדתי בצורה מאוד יפה ומאוד מרגשת.

אני מבקש לברך את הנשיא טראמפ על ההישג המרשים שהביא לחיסולו של ראש דאעש, אל-בגדאדי. זה משקף את הנחישות המשותפת שלנו, של ארה"ב ושל כל המדינות החופשיות, להילחם בארגוני הטרור ובמדינות הטרור. ההישג הזה הוא ציון דרך חשוב, אבל המערכה עדיין לפנינו."

צילום: עמוס בן גרשום, לע״מ

רה״מ ציין כי "אם מלחמה תיכפה עלינו – אנחנו ננצח בה בצורה מאוד מכרעת. מה שראיתי כאן היום בבסיס חיל האוויר זה את מיטב האנשים, עם מיטב הפיתוחים וכלי הנשק, כדי להבטיח שכך יהיה.״

בתום הסיור, מפקדי וחיילי בסיס פלמחים הפתיעו את ראש הממשלה לכבוד יום הולדתו ה-70 וציינו זאת בהרמת כוסית בהשתתפות הרמטכ״ל רא״ל אביב כוכבי ומפקד חיל האוויר אלוף עמיקם נורקין.

צילום: עמוס בן גרשום, לע״מ

ראש הממשלה נתניהו אמר: “הרמטכ"ל, תודה רבה לך. תודה רבה לך מח"א, מפקד הבסיס, ותודה רבה לכם, אני מאוד מעריך את מה שאתם עושים. אני מעריך את העבודה המשולבת של הטייסים והטייסות, והמכונאים והמכונאיות, והמטיסים והמטיסות של כל צוותי הפיתוח והתחזוקה. זה באמת חוד החנית. אנחנו במערכה גדולה, אתם חלק מרכזי של המערכה הזו, ואני רוצה להודות לכם בשם אזרחי ישראל.״

צילום: עמוס בן גרשום, לע״מ

3 תגובות

  1. איחולים לבביים , לראש הממשלה מר בנימין נתניהו , לרגל יום הולדתך , הרבה בריאות עד + 120 והצלחה רבה בפעילותך למען מדינת ישראל .

Back to top button