בידורמבזקים

עומרי חיון תוקף בחריפות את אייל גולן: ”הסוטה הלאומי”

למעלה משנתיים חלפו מאז רגעו הרוחות בין הבלוגר עומרי חיון לזמר אייל גולן, עם חתימת הסכם פשרה שבה החליטו הצדדים למשוך מבית המשפט תביעות הדדיות – חיון על פרסום שמו של אייל גולן בפרשת הקטינות כששמו נאסר פרסום ואייל גולן על כך שכינה את עומרי חיון “ילד כאפות”.

הערב (ראשון) פורסם ב”וואלה! תרבות” כי אייל גולן שלח היום לבלוגר מכתב התראה באמצעות עורך דינו, שי אליאס לפני הגשת תביעת דיבה וביקש ממנו להעביר לגולן פיצוי על סך מיליון שקלים, להסיר מידיית “פרסומים מכפישים על גולן” בעמוד הפייסבוק ובאתר שלו ולפרסם התנצלות וזאת בתוך 24 שעות.

במכתב שנשלח לחיון נטען, כי אתמול (ראשון) פרסם חיון בעמוד הפייסבוק שלו את הכותרת “הוא התמכר לקוקאין ומעשן כל בוקר איזה 5 באנגים” ולצד הכותרת תמונה של אייל גולן עם הפנייה לאתר שלו שכלל אינה מתייחסת לגולן אלא לדברים שאמר בראיון שקיים השחקן משה אשכנזי לוואלה! תרבות, שלפיהם עישן חמישה באנגים במהלך צילומים לסדרה “מטומטמת”.

קראו גם:  המשטרה: כוחות משטרה ממחוז ירושלים ולוחמי מג"ב פעלו אמש נגד מאות מתפר...

עורך דינו של גולן ציין בכתב התביעה “בכתבה שפרסמת ביום 6.10.19 כתבת: ‘הוא התמכר לקוקאין ומעשן כל בוקר איזה 5 באנגים’, והכל במטרה להביא לפגיעה במוניטין של מרשי בשמו הטוב, תוך הסתה גלויה כנגד מרשי של חברים, מכרים ובני משפחה, עובדים העובדים עמו, ציבור המאזינים בניסיון נואל של יעבדו עם מרשי ו/או ישמיעו את יצירותיו”.

עוד נכתב בכתב התביעה כי “ביום ה-7.10.19 המשכת במסע הביזוי השקרי שלך ופרסמת שתי כתבות נוספות הנועדו לבזות, להכפיש ולפגוע ביודעין בשמו הטוב של מרשי, בפרטיותו ובסביבתו. כאמור בכתבות שפורסמו כתבת: ‘האבא האפס של יאן לא מימן אותי, הוא קמצן תימני אתם תהיו בהלם ממה שעוד רוסלנה אמרה על אייל’. בכתבה נוספת כתבת: ‘אני לא רוצה שהפרוצה הזאת תהיה פה יותר, אמא של אייל גולן יוצאת למלחמה נגד דניאל גרינברג’, וזאת בתוספת תמונה של בני הזוג עם אמו של אייל גולן”.

קראו גם:  יו"ר ועדת הבריאות סילמן: "למצות את הדין עם כל הפורעים בבתי החולים"

הערב הגיב עומרי חיון בפוסט בעמוד הפייסבוק וכתב: “יממה לפני יום כיפור אייל גולן בוחר להחזיר את המלחמה בינינו. אתמול בערב עלה פוסט בפייסבוק עם התמונה של אייל גולן בטעות תחת כותרת שמתאימה לכתבה אחרת באתר. הפוסט הוסר אחרי מספר דקות. מפתיע שאדם ששכב עם נערות כשאבא שלו בחדר הצמוד הוא גם אותו אדם שהעביר בנות צעירות מיד ליד מאיים בתביעה בפעם השנייה. חבל שבסיבוב הקודם החלטתי לוותר לו ולמשוך את התביעה על הכינוי ילד כאפות. אם צריך נגיש תביעה נגדית.”

כעבור שעות ספורות מפרסום פוסט זה, העלה חיון פוסט נוסף בו כינה את הזמר אייל גולן “הסוטה הלאומי”. מספר שעות לאחר מכן הוסר הפוסט של חיון מהפייסבוק.

קראו גם:  המפכ"ל שבתאי: "לא אתן שנעבור לסדר היום על פגיעה בשוטרים"
צילום מסך – עומרי חיון

עוד בטרם הגיב גולן לפרסום הפוסט האחרון של חיון כתב עורך דינו של גולן במכתבו לחיון כי “רק בשל מצבו הנפשי החמור כפי שהוצג לגולן על ידך, גולן ריחם ואף ויתר על סכום הפיצוי ועל החיובים הכספיים. המכתב מדבר בעד עצמו. הפעם התנצלות, אשפוז בבית חולים לחולי נפש ותחנונים לא יעזרו”.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן