מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: ארבו למנוח, ירדו מהרכב עם נשקים שלופים וירו בו 20 קליעים

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד האדין אלשמאלי בן 31, תושב רמלה בגין רצח בנסיבות מחמירות של מחמוד מוגרבי ז"ל ובביצוע עבירות נוספות.

כתב האישום הוגש בהמשך לכתב האישום שהוגש בתחילת השבוע נגד שני תושבי ג'לג'וליה בגין הרצח ובעקבות קבלת ראייה חדשה ומשמעותית נגד הנאשם אלשמאלי.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד גלעד ארליך, ביום 7.12.18 נרצח אחמד סלאמה, קרוב משפחתם של קטין ועומר אבו קישק. הנאשם היה בקשרי חברות עם מחמוד סלאמה בנו של אחמד סלאמה. בין משפחת סלאמה לבין משפחת ג'רושי קיים סכסוך, בין השאר על רקע רציחתו של סלאמה. המנוח מקורב למשפחת ג'רושי המורחבת והתגורר בכפר ג'ואריש בעיר רמלה.

לפני 6.8.19 קשר הנאשם קשר עם עומר והקטין לגרום למותו של המנוח. ב- 6.8.19 לפני השעה 2:11 הגיעו השלושה לרמלה במכונית כשהם נושאים 2 אקדחים, רובה אוויר שהוסב לירי תחמושת ותחמושת. סמוך ל- 2:11 הגיעו השלושה במכונית לשכונת מגוריו של המנוח בכפר ג'ואריש במטרה לאתרו. השלושה ערכו סריקות בכפר ומשלא איתרו אותו עזבו את הכפר. בהמשך, שבו השלושה לרחוב המוביל לכניסה לג'ואריש והמתינו להגעתו של המנוח. בשעה 2:48 הגיע המנוח במכונית אל רחוב זה, חלף על פני מכונית המתנקשים ונכנס אל הכפר. השלושה אשר הבחינו במחמוד, נסעו אחריו באורות כבויים אל תוך הכפר. ברחוב התמר בכפר ג'ואריש עקפה המכונית של השלושה את מכוניתו של המנוח וחסמה את נתיב נסיעתו. השלושה ירדו מן המכונית בכלי נשק שלופים וירו לעבר המנוח שהיה באותה עת במכונית כ-20 קליעים. כתוצאה מהירי, פילח קליע את בית החזה של המנוח. כמו כן נפגע המנוח מפגיעות רסיסים ורסיסי קליע בכל חלקי גופו. המנוח פונה במצב אנוש לבית החולים ונפטר זמן קצר לאחר מכן.

קראו גם:  תושב נתניה בן 80 נעצר בחשד שפגע מינית בנכדתה הקטינה של זוגתו
צילום: דוברות המשטרה

כתבות באותו עניין:

הרצח ברמלה: מחמוד נורה למוות, החשודים 2 צעירים מג'לג'וליה

חשד לרצח בג'לג'וליה: פורסם שמו של תושב המקום שנורה למוות

חשד לרצח ברמלה: בן 48 נורה למוות ברכבו, 2 חשודים נעצרו

מיד לאחר ביצוע הירי נמלטו השלושה במכונית בה נהג הנאשם מזירת האירוע. בעקבות מצוד משטרתי לאיתור מבצעי הירי, הבחין בהם השוטר יוגב בהדני סמוך לצומת גבעת כוח, בכביש 444 לכיוון צפון. השוטר רץ לעבר המכונית. למראה השוטר, שילב הנאשם במהירות להילוך אחורי בניסיון להימלט, התנגש במונית שעמדה מאחוריו. מיד לאחר מכן נמלט הנאשם מהמכונית בעוד עומר והקטין מנסים אף הם להימלט ממנה. עומר והקטין נעצרו במכונית על ידי השוטר ושוטרים נוספים שהגיעו למקום כאשר בסמוך אליהם כלי הנשק.

קראו גם:  "לפיד מנצל את מעמדו לצרכיו הפוליטיים וצריך לפתוח נגדו בחקירה פלילית"

בבקשת המעצר כתב עו"ד ארליך כי "…מעשי המשיבים מגלמים מסוכנות רבה, המשיבים פעלו כחוליית מתנקשים מיומנות, הצטיידו בכלי נשק, עשו שימוש במכונית הנושאת לוחיות זיהוי מזויפות וביצעו סריקות מקדימות טרם ביצוע הרצח. המשיבים ארבו לקורבן בכניסה לכפר ג'ואריש ולאחר שווידאו את זהותו חסמו את נתיב נסיעתו, וירו לעברו ללא הבחנה כ-20 כדורים משלושה כלי נשק שונים. עוד יצוין כי במעמד מעצרם ניסו המשיבים להימלט מן המשטרה תוך פגיעה במכונית אשר חסמה את דרכם ואף ניתצו את מכשיר הטלפון הנייד שהיה עמם במכונית".

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן