מבזקיםפוליטי / מדיני

חוקים, שאילתות, זכויות וחובות: הח"כים החדשים למדו על הכנסת

חברי הכנסת החדשים של הכנסת ה-22 סיימו את יום ההכשרה המיוחד שערכה מזכירות הכנסת לקראת השבעתם בשבוע הבא.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יום ההכשרה החל במפגש חגיגי בלשכת יו"ר הכנסת ולאחריו נפתחה ההכשרה באולם ירושלים בהשתתפות מנכ"ל הכנסת אלברט סחרוביץ', מזכירת הכנסת, ירדנה מלר הורוביץ, היועץ המשפטי לכנסת, עו"ד אייל ינון ומנהלי המחלקות השונות הכנסת.

במהלך היום הוצגו לחברי הכנסת החדשים הכלים הפרלמנטריים בהם יוכלו להשתמש על מנת להשפיע על סדר היום הפרלמנטרי והציבורי: הצעות חוק, שאילתות, הצעות לסדר, נאומים בני דקה ועוד. כמו"כ קיבלו סקירה מקיפה על זכויותיהם וחובתיהם כחברי כנסת.

יום ההכשרה הסתיים בסיור מקיף במשכן. חברי הכנסת החדשים הכירו את ועדות הכנסת, חדרי הסיעות, מזנונים ועוד. בהגיעם לאולם המליאה, גילו הנבחרים לראשונה את מקומם לשנים הקרובות. מזכירת הכנסת, ירדנה מלר – הורביץ פירטה מעל גבי דוכן יו"ר הכנסת את אופן הפעילות במליאה, והנבחרים זכו להתנסות במערכת ההצבעה הממוחשבת שבמליאה.

צילום: דוברות הכנסת, נועם ריבקין-פנטון
צילום: דוברות הכנסת, נועם ריבקין-פנטון
צילום: דוברות הכנסת, נועם ריבקין-פנטון
צילום: דוברות הכנסת, נועם ריבקין-פנטון

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!