חדשות הארץמבזקים

הנשיא צפוי להטיל עוד הערב את הרכבת הממשלה על נתניהו

נשיא המדינה ראובן ריבלין ייפגש היום (רביעי) בשעה 18:00 פעם נוספת עם ראש הממשלה ויו”ר סיעת הליכוד בנימין נתניהו ויו”ר סיעת כחול לבן בני גנץ לפגישה משולשת במעונו שבבית הנשיא.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

היום יקבל הנשיא את התוצאות הסופיות מוועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-22. אתמול הודיעה הוועדה על שינוי בתוצאות הבחירות, זאת לאחר הליכי בדיקה ובקרה מעמיקים. על פי התוצאות הסופיות לרשימת הליכוד נוסף מנדט אחד. מנדט זה ירד מרשימת יהדות התורה. לפיכך, לסיעת הליכוד 32 מנדטים וליהדות התורה 7 מנדטים.

צוותי המו”מ של הליכוד וכחול לבן ייפגשו היום שוב על מנת לדון באפשרות של הקמת ממשלת אחדות. ייתכן כי אם לא יגיעו הצדדים להסכמה הנשיא ריבלין יטיל כבר הערב את מלאכת הרכבת הממשלה על אחד המועמדים – בנימין נתניהו או בני גנץ. מסתמן כי נתניהו יקבל ראשון את המנדט להקמת הממשלה.

הנשיא צפוי להטיל עוד הערב את הרכבת הממשלה על נתניהו
צילום: חיים צח/ לע”מ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!