איראןמבזקים

איראן: מוכנים להגיב לכל תוקפנות, נפיל כל מל”ט שיחדור לשטחנו

מפקד משמרות המהפכה של איראן (IRGC), חוסיין סלאמי אישר היום (שבת) כי הכוחות המזוינים האיראניים נמצאים בכוננות עליונה ומוכנים להגיב לתקיפות כנגד כל תוקפנות. סלאמי הדגיש כי ארצו נחושה להמשיך במדיניות ולפיה כל מל”ט שיחדור למרחב האווירי של איראן יותקף.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנאום שנשא היום במסגרת תערוכה ובה הוצגו מגוון מל”טים אמר סלאמי “נמשיך לפעול כנגד התוקפנות האיראנית, כל מל”ט שיפר את המרחב האווירי שלנו יתקל בכוחותינו שיפילו אותו. אנחנו מוכנים להתמודד עם כל התרחישים שיציב האויב.”

סלאמי הדגיש כי “התגובה שלנו לא תהיה מוגבלת וכל תוקפנות תיענה באופן מידי ובחומרה. איראן התקדמה בכל התחומים במיוחד בפיתוח תשתיות, בטכנולוגייה ובמדע הטכני של המדינה.”

במהלך התערוכה שנערכה בבירה האיראנית, טהראן, הוצגה מערכת ההגנה האווירית “באוואר 373”, תוצרת בית שהפילה את מטוס הריגול האמריקני לפני מספר חודשים.

איראן: מוכנים להגיב לכל תוקפנות, נפיל כל מל”ט שיחדור לשטחנו
מפקד משמרות המהפכה של איראן (IRGC), חוסיין סלאמי

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!