העולם הערבילבנוןמבזקים

נסראללה: ”נתניהו נמצא במשבר מנהיגותי ולאובדן האמון בו”

מזכ”ל חיזבאללה חסן נסראללה אמר היום (שישי) כי מאז שהחליט להגיב להפרות המרחב האווירי הלבנוני על ידי ישראל ישנה ירידה והבהיר, “יש לנו את הזכות להמשיך ולהגיב בתקיפות המל”טים הישראליים הפועלים בשטחנו. אנו מחויבים להחלטה ונתמודד עם כל פשע שהאויב מבצע.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

נסראללה אף התייחס לבחירות בישראל ואמר כי “נתניהו עשה את מירב המאמצים כדי להבטיח את ניצחונו וזאת באמצעות התקפות נגד הפלסטינים, בעיראק ובסוריה. נתניהו העז לעשות כל שעלה בידיו כדי לנצח בבחירות לכנסת וזכה לתמיכה אמריקנית חסרת תקדים, אך עם כל זה הוא נכשל. הוא נמצא במשבר מנהיגותי ולאובדן האמון בו” ציין.

עוד הוסיף נסראללה ואמר כי “איננו מודאגים מתוצאות הבחירות לכנסת בישראל. המדיניות האנטי-פלסטינית והערבית שלהם זהה. לא משנה לנו ימין, שמאל ומרכז. רבין ופרס, שרון ובן גוריון, נתניהו ואהוד ברק, וגנץ ומנץ, כולם אותו דבר. אנחנו עוקבים אחר הנושא הזה וממשלת האויב והתוקפנות תמיד נשארה אותה תוקפנות”.

נסראללה: ”נתניהו נמצא במשבר מנהיגותי ולאובדן האמון בו”
מזכ”ל חיזבאללה, חסן נסראללה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!