ליברמן: אני ובני גנץ נקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, התייחס לפני זמן קצר (חמישי) לחילופי הדברים בין ראש הממשלה נתניהו ליו"ר כחול לבן בני גנץ ואמר כי "בזמן שתוצאות הבחירות מתחילות להתבהר, נתניהו החל לעבוד במרץ על הספין החדש שלו, שיוביל את מדינת ישראל לסיבוב בחירות נוסף במטרה להשיג 61 לממשלת החלומות שלו."
  
לדביו, "לגוש שהקים נתניהו אין שום קשר לימין. מצד אחד מדובר בש"ס, מפלגה שנמנעה בהצבעה על הסכמי אוסלו, ומן הצד האחר, המשיחיים, השואפים להחזיר אותנו לתקופת ימי שאול המלך, דוד המלך ולחוקי התורה, ולהפוך את האוניברסיטאות לבתי ספר לנבואה. ונתניהו כמו נתניהו, שהחזיר את חברון לערפאת והצביע בעד ההתנתקות, הוא בטח לא ימין אלא סתם כדאיניק."

ליברמן ציין כי "יצירת "גוש ההלכה" של 55-56 ח"כים של "הליכוד" המפלגות החרדיות והמשיחיים, והקריאה לבני גנץ להצטרף לממשלת אחדות עם הגוש, זה לא פחות מאחיזת עיניים ויצירת מצג שווא בשביל להכשיר את דעת הקהל לטובת סיבוב בחירות שלישי. נתניהו, שלא מוכן לקבל את הכרעת הבוחר ולהודות בכישלון שלו, נאחז בקרנות המזבח ומנסה לייצר תודעה, שכביכול "הליכוד" ניצחה בבחירות, קראה לממשלת אחדות וגנץ וליברמן הם שהכשילו את המהלך."

"למעשה, אמר ליברמן, "נתניהו עובד במקביל בשני ערוצים. מצד אחד, הוא מנסה להרדים את המערכת כאשר הוא קורא לאחדות ומנגד ממשיך בנסיונות שלו לשכנע ח"כים ממפלגות אחרות להצטרף אליו ול"גוש ההלכה" שהקים אתמול, על מנת להשיג רוב של 61 מנדטים. במידה ויכשל בהשגת הרוב הוא יפיל את האשמה להכשלת ממשלת האחדות על גנץ ועליי ויוביל את מדינת ישראל למערכת בחירות נוספת."

"אני קורא פעם נוספת לראש הממשלה נתניהו להפסיק עם התרגילים הפוליטיים, השטיקים והטריקים. בוא נשב אתה, בני גנץ ואנוכי, ונקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה למען עתידה של מדינת ישראל." אמר ליברמן.

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן

מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה
מעוניינים לכתוב אצלנו או לנהל טור משלכם? לחצו כאן ושלחו לנו הודעה
0 0 votes
דרגו את הכתבה
Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אורח
אורח
2 years ago

ליברמן שילך הביתה-ח"כ שיכול להגיד על השרת תרבות מירי רגב "vile creature" לא יכול לשבת בכנסת כי עבר כל הגבולות.הוא לא בבית עם אישתו,שיפסיק ללכחך את כולם.

אורח
אורח
2 years ago

לכו על זה. אם אתם ביחד חוברים לידי ממשלה! לא ניתן לזרוק לפח האשפה הביוב 2 מיליארד שקל! הוא נותן לעצמו דין וחשבון על הפשע הזה?!

אורח
אורח
2 years ago

החרדים הם תולדה של מקרי אונס ברוסיה-לכן שינו הפיסקה מיהו והודי.

אורח
אורח
2 years ago

כל ליצמנים, גפנים, דרעים יכלים לעבור לאומן.
שם הם מרגישים טוב!!!!! שם יש מלונות ע"ש דמניוק, חמיילנצקי, פטליורה באבי יאר ועוד.

אורח
אורח
2 years ago

המקום שגדלת וצמחת היה הליכוד … ומי יודע מה אתה עושה בתקציבים היחודיים שנתנו לך

אורח
אורח
2 years ago

מה ההשגים שלך בכל תחום ?
לעומת ביבי
אתה מפלגה של כלום … של מי שעומד מהצד ומתריס ..

אורח
אורח
Reply to  אורח
2 years ago

לימון, אל תיהיה חמוץ וכדאי לך ללמוד לפני שאתה כותב שטויות. המים שאתה שותה הם בזכות ליברמן. הוא הביא את היזמים והקים כת מכון טיהור המים הראשון במדינה ועכשיו מדינות אחרות לומדות מאיתנו

אורח
אורח
Reply to  אורח
2 years ago

"המים שאתה שותה הם בזכות ליברמן"
צר לי ידידי לעדכן אותך כי סבא רבא שלי שתה פה מים עוד בתקופה העותומאנית כשאביו של ליברמן טרם נולד ועם קצת רצינות הפיתוחים וההובלה בתחום התפלת מים בישראל קרו הרבה לפני שהכרנו את השם אביגדור ליברמן שאולי במקרה הטוב חתם על חוזה הקמה למכון טיהור 1 מיני רבים הקיימים במשק המים ושאין לו מושג לגביו.

אורח
אורח
2 years ago

תגובה כל מנהלי הפה יתנו את הדין כל אחד בזמנו הכל שקרים והשמצות, המדינה הוקמה חופשית, ודמוקרטית, ולא מדינת הלכה, אני זוכר שבהקמת המדינה באו המקימים לכל גופי החרדים וביקשו מהם יפה להצטרף ולהקים יחד ובמשוטף את המדינה, כל גופי החרדים סרבו לילד את המדינה הם רצו מדינת הלכה בלבד אחרת ימרודו והיתנתקו כשהוקמה והוחרז על עצמאות ואושר באומות החלו החרדים לקרוא לנו בכל מני שמות גנאי טרופות חזירים וכו' וכו' ואמרו שיש לעשות הכל כדי להחזיר את כל מי שעלו לארץ לארצות שמהם באו ויחלו שיהיה פה שלטון של ערבים כדי שמי שישאר יעשו לו כמו בטרט"ח, טרפ"ט אלה… Read more »

אורח
אורח
2 years ago

דוברמן לך תקים ממשלה במיטה שלך חחחח

אורח
אורח
2 years ago

אנחנו לא רוצים זגזגן מחרחר, בממשלה. לך הביתה, לנוקדים, תהיה נוקד ורועה צאן.

אורח
אורח
2 years ago

אף אחד לא אוהב אותך שקרן ורמאי מולדובן מעניין אותך רק רווחתך נוכל זו תכונה מוכרת אצל מולדובנים איך הולכת שולל את העולים מרוסיה סופך כעמלק מנוול

אורח
אורח
2 years ago

מדינת ישראל קמה כמדינה "יהודית דמוקרטית" ולא כמדינה "חילונית ליברלית". ליברמן רוצה לשנות את אופי המדינה כדי למנוע אי נוחות מכמה אוכלי חזירים, שבאו לכאן כי לא השיגו ויזה לאמריקה.
ליברמן למזלנו אין לך רוב לשנות את אופי המדינה אלא אם תחבור לעיימן עודה. אין ספק שעודה ושותפיו ישמחו לעזור לכם "הליברלים החילונים" למחוק את המילה "יהודית" מהגדרת אופי המדינה.

אורח
אורח
2 years ago

ליברמן עם 8מנדטים אומר שביבי הפסיד דפוק לא?

אורח
אורח
Reply to  אורח
2 years ago

כל אלה שכתבו נגד
ליברמן, הם מסוממי ביבי

אורח
אורח
2 years ago

ליברמן טמבל אמיתי. לא יודע מה רוצה מעצמו.
אכל ושתה אצל הרבנים. נתנו לו כבוד ותמיד אירחו ובירכו אותו, ופתאום ביום בהיר מחרים אותם. אין יותר גרוע מחרם אצל הדתיים.
הוא יותר גרוע מלפיד. כי כולם ידעו שלפיד פוץ מושלם אבל ליברמן התחבק עם דרעי והחרדים ופתאום באמצע הריקוד דוקר אותם בחרב ארוכה וחדה.

אורח
אורח
2 years ago

החסיד של האדמ"ור מריבניץ עוכר ישראל מובהק בעד חילולי שבת בפרהסיא ואכילת נבילות וטריפות.. הכל בשביל מנדטים מוכר את נשמתו

אורח
אורח
2 years ago

ליברמן מכין מסך עשן שקרי לחבירתו עם המשותפת בממשלת אוסלו ד׳

אורח
אורח
2 years ago

לא איתך ולא אף אחד תוקם ממשלה 70 שנה סוף לשלטון הנציוני

אורח
אורח
2 years ago

אין קשר בין הכותרת שלכם לתוכן שנאמר. קליק ביט טהור ומגעיל.

אורח
אורח
Reply to  אורח
2 years ago

אתה לא יודע הבנת הנקרא? הוא אמר את זה ליברמן… "אני קורא פעם נוספת לראש הממשלה נתניהו להפסיק עם התרגילים הפוליטיים, השטיקים והטריקים. בוא נשב אתה, בני גנץ ואנוכי, ונקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה למען עתידה של מדינת ישראל." אמר ליברמן.

אורח
אורח
Reply to  אורח
2 years ago

חחחחח גדול

דוד מהצרי
דוד מהצרי
2 years ago

בממשלה רחבה של כחול-לבן + , ליכוד , + ………..
אתה תהיה הזנב, לא לאריות גם לא לשועלים, אלא לעכברים.

אורח
אורח
2 years ago

ליברמן , שב בשקט. אף אחד לא צריך אותך להרכיב ממשלה. גם ככה בשום קונסטלציה אתה לא בפנים. אין לך ולא הייתה לך כל חשיבות במערך הפוליטי בישראל חוץ מלהיות מכשול חסר תועלת. אתה סתם עצלן עם בעיות קשב וריכוז ,אישיות גבולית ובלי ציניות ..די טמבל. אני מציע לכל ראשי המפלגות להשתיק אותו ולהסביר לו את מעמדו במסגרת הרכבת הממשלה. אין שום מעמד

אורח
אורח
2 years ago

למה אתה קורה לימינה משיחיים והלכה ומשקר וממציא דברים ירשע מרושע ואתה דיקטטור שובינסטי קומנוסיטי

אתם מוזמנים לשלוח לנו מידע חדשותי וליצור איתנו קשר בכל נושא ועניין.

המייל האדום - שליחת הודעה מידית


* יש לציין כי אמינות הדיווח תיבדק ותפורסם באתר ע"פ שיקול דעתו של עורך אתר החדשות.
* נדגיש כי בצירוף תמונה אנו מסירים כל אחריות בגין הפרת זכויות יוצרים ואחריות זו תהיה מוטלת על השולח. שליחת תמונה ללא קרדיט צילום לא תפורסם באתר. אם אין ברצונכם לציין קרדיט אנא כתבו "ללא קרדיט".

לשליחת תמונות נוספות בוואטסאפהמייל האדום

תודה רבה וגלישה נעימה
צוות חדשות MivzakLive

להוספת נגן תחנות הרדיו לאתרך הדבק קוד זה


למעבר לערוץ החירום -לחצו כאן

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x