מבזקיםפוליטי / מדיני

מירי רגב: גנץ, זה לא הזמן לפסילות וחרמות. שים את האגו בצד

מירי רגב התייחסה לקריאה של נתניהו לגנץ על מנת לפעול להקמת ממשלת אחדות ואמרה: "בני זה לא הזמן לפסילות וחרמות זה הרגע לשים את האגו בצד. פסילתו של נתניהו והשותפים הקואליציוניים שלנו כמוה כפסילה של חצי עם. זהו מעשה לא דמוקרטי מצידך בוא תעשה מעשה , תגלה אחריות ותענה לקריאתו של ראש הממשלה נתניהו אל תגרור אותנו לבחירות בפעם ה 3 ונעבוד יחד למען עתידה של מדינת ישראל".

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

גורם בכחול לבן התייחס לקריאתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר מפלגתו בני גנץ להקמת ממשלת אחדות ואמר: "כנראה שנתניהו מנותק מהמציאות ומסרב לקבל את תוצאות הבחירות ורצון הבוחר. ממתי מי שמפסיד פונה למנצח? מדובר בעוד תרגיל פוליטי יחצ"ני של נתניהו – קריאה נואשת לאחדות כדי לגרור אותנו לבחירות שלישיות. נתניהו צריך לכבד את החלטת הבוחר".

צילום: חדשות MivzakLive

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

16 תגובות

 1. הטפשה הזו שוב פותחת את הפה. אחרי שחסמו אותה בכל השלבים שלפני הבחירות (הרשו לה להצחיק את הקהל ברכב התעמולה שלה, ולא יותר) כיון שנתניהו הבין שהמטומטמת ובנו הפרזיט רק גורמים נזקים כשהם מדברים, כעת ועקב הלחצים בהם נתון (לכחול לבן יותר מנדטים, סגן שר החוץ לשעבר האמריקאי מספר שנתניהו הונה אותם, טרמפ עומד כנראה להפגש עם האיראנים ושרהל'ה כרגיל צורחת בבית), הוא הרשה לה לדבר רק שכח שהיא פולטת רק שטויות.

  1. ובין נושאי הלחץ, שכחתי להזכיר את החרדים הדנים כעת למחוק את פסילת יאיר לפיד. וביבי שומע ורועד: אבל הם חתמו לי!!!😥

 2. עד לפני יומיים טענת שהוא לא אפוי ושהוא שמאל חלש שחבר עם הערבים.
  חתיכת צבועה מגעילה לקקנית תחת. לכי כבר הביתה, נמאסת.

 3. תקראי מה שכתבת ואולי תצליחי להבין איזה שטויות אלו. המושחת שלך חייב לויותר על האגו וליפרוש ויבוא הגואל לעם ישראל ותהיה ממשלה שפויה פה.

 4. הבהמה שרת הביוב המטונפת ברברית תחזרי למקום משבאת ממנו. אחרי שגנץ וכחול לבן ניצחו, מעיזה לקרוא לפיוס. לא שכחנו מה אמרת עליו יפח אשפה שכמוך. מעזה לדבר כך על רמטכל. להקיא עלייך ברברית

 5. רגב,את ממש ממש חמודה,מה קרה לפרצוף הצבוע שלך היומיים האחרונים,אין גינוי משפיל שלא אמרת על רמטכל בצהל על מנת לימצוא חן על מישפחת נתניהו,פיתאום לשים את האגו בצד,באיזה צד? תפנימי הפסדתםםםם,גם אם היה לכם גוש של 61 האם היית פונה לגנץ לכוננן ממשלה ציונית? תם עידן ביבי חפשי משהו אחר ללקק לו

 6. מה קרה מירי רפש?
  כשאתם פסלתם חצי עם . זה היה בסדר?
  תפנימו. מפלגת המילכוד הפסידה.
  שביבי יארוז את שרה ויאיר המצייץ וילך לקיסריה. עד המשפט

 7. ביבי הפסדת לך הביתה ותן לאחרים לנהל את המדינה נמאסת ממשלה ללא חרדים סוחטי מגזר לך עם המשותפת זו שעתך למכתרגים שיהיה לך בהצלחה ואל לך להיתפתות .
  . רגב דרעי שקד רוצים כיסא

  1. מדוייק, כינית את גנץ בלאגנץ בלעג, ללא בושה, הפסדתם! פנו את הלשכה! מתרפסים פתאום, גם אותם תחתימו על נאמנות לקיסר!!???

 8. מירי אולי ביבי.יגלה אחריות ואצילות נפש ויתפטר מראשות הממשלה עד לזיכוי מוחלט מהחשדות בהן הוא מואשם. אציל נפש לא מסנדל מפלגות לפני מו"מ כן ובלי תנאים מוקדמים. כהרגלו הוא פורש רשת מגן שישמרו עליו מפני העמדה לדין. אציל נפש מהווה דוגמה אישית לנוער למתבגרים ולכלל האוכלוסיה. ויש לו עוד הרבה לכלוך להתנקות ממנו. והמצער הוא שאתם שרים וחכים של הימין מדתפים פעולה עם חשוד בפלילים.והאמת היא שאתם יודעים דאין עשן בלי אש.

 9. חשבתי שגנץ למד מהץשהו, מעט ענווה… מתברר שהוא לא למד מאום. הכפיש והשחיר את החרדים ואת הדתיים ואת הימין… גנץ כנראה איבד עין וחצי אם הוא לא הבין את תוצאת הבחירות. הימין זה כולל ליברמן וביחד זה הרבה יותר מ 60. השמאל זה 45 לכל היותר אלא אם כן אצל גנץ הערבים הם חלק מהשמאל… כאשר הערבים לא מזדהים ועם שום דבר גם לא שום דבר מערכי השמאל ככל שיש להם ערכים כלשהם. תתעוררו גנץ

  1. מהשטויות שלך ברור לכולנו שאתה חבר בכנופיה שדעותיה כשל הסיבונית ומאחר והיא אווילה, מסתבר שכמוה-כמוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!