חדשות הארץמבזקים

נאום ראש הממשלה נתניהו בגני התערוכה

ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו ינאם בעוד זמן קצר (רביעי) בגני התערוכה בתל אביב. מקורביו מבטיחים שמדובר בנאום "קצר וחשוב".

"באתי לכאן הערב עם רעייתי שרה כדי לומר לכם תודה, תודה מעומק ליבנו, אנחנו אוהבים אתכם ומאמינים בכם." פתח ראש הממשלה, "עברנו כולנו מערכת בחירות קשה מאין כמוה, תחילה אני רוצה להודות לחברי ושרי הליכוד, עמדנו כתף אל כתף ונמשיך לעמוד יחד למען הליכוד ולמען מדינת ישראל."

"אמרתי שמערכת הבחירות הקשה. זה לא מילה. עמדנו במערכה כל כך מוטה מול מערכת תקשורת חד צדדית כל כך לא הוגנת אבל זה לא הרתיע אותנו והצלחנו להגיע להישגים שלא יאומנו, אתם השגתם את זה. אנחנו עדיין מחכים לתוצאות האמת. אבל דבר אחד ברור מדינת ישראל נמצאת בנקודת זמן היסטורית. אנחנו עומדים בפני הזדמנויות כבירות ואתגרים ביטחוניים מאיראן וגרורותיה ואנחנו נלחמים בהם ללא לאות וללא מורא."

קראו גם:  בני ברק: הולך רגל נפגע מרכב ופונה במצב בינוני לבית החולים שיבא

"בקרוב תוצג תוכנית המאה. התוכנית תעצב את מדינת ישראל לשנים הבאות ולכן ישראל זקוקה לממשלה חזקה, יציבה וציוניות. לא יכולה להיות ממשלה שנשענת על מפלגות ערביות ששוללות את קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, צמאי דם ומהללים מחבלים ושהידים. בימים הקרובים ניכנס למו״מ כדי להקים ממשלה ציונית חזקה וכדי למנוע ממשלה אנטי ציונית מסוכנת" סיכם נתניהו.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

תגובה אחת

  1. צריך לבדוק מה קרה בגוש הימין איך ליברמן הצליח להרדים את כולם. האם המהלך הייה מתוכנן. או שליפה מהמותן .הטעות בקליטת העולים מרוסיה שאיפשרה להם להקים מדינה בתוך מדינה מבחינה פוליטית .האם צריך להכניס תיקונים בחוק השבות ולחייב עולים בעלי חוק שבות להתחיל בגיור בארץ מוצאם על מנת שיתחרו למסגרת יהודית ולא לראש מפלגה שהוא לא ברור פוליטית ואולי מסוכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן