חדשות הארץמבזקים

בני גנץ החליט על הקמת צוות מו"מ קואליציוני מטעם סיעת כחול לבן

מכחול לבן נמסר לפני זמן קצר (שלישי) כי "לקראת ניהול המו״מ הקואליציוני החליט יו״ר כחול לבן, בני גנץ, על הקמת צוות מו״מ קואליציוני מטעם סיעת כחול לבן. יו״ר הצוות יהיה ד״ר יורם טורבוביץ ולצידו שלום שלמה וכן יכהנו בצוות הוד בצר, הלל קוברינסקי וישראל בכר. כדוברת הצוות תשמש לי-אור אבנון. הצוות החל כבר את עבודתו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

  1. מצב מסוכן לגנץ. אם גנץ ישב בממשלה ללא פרץ – נתניהו יעשה מה שרוצה ולגנץ הבוחרים והזרים יורקו בפנים. ליברמן ברור שיפרוס את עצמו לרשות נתניהו – כי מעוניין רק במקום בממשלה ואין לו שום מטרה אחרת, כי ימיו ספורים. אז יש לגנץ ולפרץ אופציה אחת בלבד: להגיע למוסכמות אותן נתניהו יהיה חייב לקבל: חינוך, כולל חינוך מיוחד, בריאות, משכורות, רווחה, הגבלת מחירים והפחתת התייקרות המחיה. אלו התחומים בגללם העם דוחה את נתניהו. ערבים פחות חשובים, אבל לשים "שלום עכשיו" לפני נושאים כלכליים תהיה טעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!