מבזקיםפוליטי / מדיני

דרעי: כפי שזה נראה ש"ס הולכת לאופזיציה. אין 61 לגוש הימין

שר הפנים ויושב ראש מפלגת ש"ס, אריה דרעי, אמר הערב (שני) במטה האזורי של ירושלים כי "כפי שזה נראה כעת ש"ס הולכת לאופזיציה. אין 61 לגוש הימין".

"אנחנו נמצאים בשעות האחרונות של הקמפיין. לפי מה שראיתי עכשיו, ישבתי שעות ארוכות ניתחנו את כל הממצאים של מה שיש בשטח, שלי ושל ש"ס ושל מפלגות אחרות. כפי שנראה עכשיו ש"ס הולכת לשבת באופוזיציה" אמר דרעי והוסיף, "אין לגוש הימין 61. כנראה תוקם ממשלה חילונית של גנץ, לפיד וליברמן, בתמיכה של הערבים . יכול להיות שהליכוד יצטרפו לממשלת אחדות הזו."

יו"ר ש"ס אריה דרעי הסביר כי "כל זה קורה רק בגלל סיבה אחת, הם משקיעים את כל המשאבים שלהם, גם המשאביל הציבוריים לצערי הרב, שלא כחוק, עיריית תל אביב, עיריות אחרות, טיב טעם, רשת החנויות של החזיר. הן הולכות בקמפיין אדיר להוציא את כל המצביעים של השמאל החוצה באמצעים לא כשרים, לא חוקיים. עתרנו לועדת הבחירות, אולי מחר כשיגמר הבחירות הם יחליטו בעניין לצערי הרב".

קראו גם:  בית הנשיא השיק את מיזם "כולנו חלק מהמשחק" לקידום ענף הספורט בישראל

יו"ר ש"ס סיים את דבריו ואמר כי "אצלנו שאננות ואדישות. אני יודע שיש מאות אלפי ציבור ספרדי שלנו ושכבות חלשות שלא הולך להצביע. הם מיואשים.
אני עם החשש הגדול מאוד אני לא דואג לעצמי, אני דואג מה יקרה ליהדות, מה יקרה לשבת, מה יקרה לשירותי הדת, מה יקרה לכשרות, מה יקרה לעולם התורה, מה יקרה למוסדות החינוך של הדתיים והחרדים."

צילום: דוברות ש"ס

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

5 תגובות

    1. לביבי מותר לשקר – הוא לא מכיר דרך אחרת.
      לדרעי אסור לשקר …משהו שקשור לעשרת הדיברות ..אולי הוא לא מודע לזה
      אבל אסור לשקר !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן