מבזקיםפוליטי / מדיני

ליברמן: רק "ישראל ביתנו" תוכל לכפות ממשלת אחדות ליברלית

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, אמר לפני זמן קצר (ראשון) כי "רק "ישראל ביתנו" תוכל לכפות ממשלת אחדות ליברלית בלי חרדים, בלי משיחיים, בלי מרצ ובלי הרשימה המשותפת."

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

"שמענו הבוקר את נתניהו ואת גנץ מתבלבלים ומסתבכים. נתניהו שכבר ניסה להקים ממשלה עם אבי גבאי, לא פוסל מינוי שרים ערבים בממשלתו. גנץ ששלח לא מזמן למפלגות החרדיות דף ריק חתום למטה רק שימלאו את דרישותיהם, ושבועיים לפני הבחירות יצא בקמפייין "ממשלת אחדות חילונית", הבוקר שב ומסביר שהוא לא פוסל ישיבה עם החרדים. לכל בר דעת ברור שנתניהו מעדיף ממשלת הלכה, עם המפלגות החרדיות, המשיחיים, מפלגת העבודה ובמידת הצורך עם הערבים. ברור שגם גנץ מעדיף ממשלת שמאל עם החרדים." אומר ליברמן.

הוא הדגיש כי "רק "ישראל ביתנו" חזקה מספיק תוכל לכפות גם על נתניהו וגם על גנץ להקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה, עם שלוש המפלגות: "ישראל ביתנו", "הליכוד" ו"כחול לבן". אצלם מדובר בסיסמאות אצלנו זו התחייבות."

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן. צילום: דוברות ישראל ביתנו

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!