חדשות הארץמבזקים

אבי בניהו: רוב מהומה על לא מאומה, זלזול באינטליגנציה של הציבור

דובר צה"ל לשעבר תא"ל (מיל) אבי בניהו התייחס לפני זמן קצר (שלישי) להצהרת ראש הממשלה בנוגע להחלת הריבונות על יו"ש ובקעת הירדן ואמר כי " נתניהו מעקר את תכנית טראמפ. מחרב היחסים עם ירדן ומצריים. פותח חזית חדשה עם אירופה, מדליק את השטחים ומחולל כאוס אזורי הזוי."

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בניהו הוסיף כי "ביקעת הירדן כגבול הביטחון של ישראל ,מצוייה בהסכמה לאומית ואינני רואה ממשלה כלשהיא שתיסוג מהסכמה זו. מגיע לבקעת הירדן ולאזרחיה שההתייחסות אליהם ולעתידם תהיה רצינית, ממלכתית ומתואמת במסגרת תכנית רחבה-ולא התיחסות פוליטית ובהולה של מי שנזכר בביקעה אחרי 20 שנות כהונה ושבוע לפני בחירות."

וכינה את ההצהרה של נתניהו "אחיזת עניים, הונאה, גניבת דעת, זלזול באינטליגנציה של הציבור, ספין פוליטי, גניבת זמן מסך, תעמולת בחירות, פאניקה, דרמה, מחזור" וסיכם, "רוב מהומה על לא מאומה."

אבי בניהו. צילום: טוויטר

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!