מבזקיםפוליטי / מדיני

הטרמפיסטים של ביבי והתינוק של גנץ: סרטון חדש של ישראל ביתנו

מפלגת ישראל ביתנו מפרסמת היום (שלישי) סרטון תעמולה חדש לקראת הבחירות לכנסת ה-22 שיתקיימו ב-17 בספטמבר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בסרטון החדש יו”ר מפלגת “ישראל ביתנו”, אביגדור ליברמן משחק בתפקיד טסטר (בוחן נהיגה) כשראש הממשלה נתניהו יושב לצידו ואוחז בהגה ובספסל האחורי “הטרמפיסטים” – סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, שר הפנים אריה דרעי, שר החינוך רפי פרץ ושר התחבורה בצלאל סמוטריץ’.

ליברמן: ”בנימין ביבי נתניהו, אני רואה שאתה נהג ותיק אבל היו לך הרבה פסילות. נו טוב… תתחיל לנסוע.”

ביבי מתחיל בנסיעה כשהח’ברה מאחורה “משתוללים” ו”צועקים” וטופחים לו על הכתף, עד שהוא מגיע לתמרור עצור ועליו כתוב “מדינת הלכה” ואז נשמעת חריקה חזקה.

ליברמן: “תגיד ביבי, אתה יודע שאסור להסיע כל כך הרבה טרמפיסטים, ועוד כאלו מפריעים לך להתרכז בנהיגה. זה משבש לך את שיקול הדעת.

נתניהו נפסל!

ליברמן: “בוקר טוב. אה… עוד בנימין הבוקר. בני גנץ, אני רואה שזה טסט שני שלך. נו טוב… תתחיל לנסוע.”

גנץ מתחיל לנסוע כשבספסל האחורי יושב סגן שר הבריאות יעקב ליצמן, בכיסא תינוק יושב יו”ר מפלגת העבודה-גשר עמיר פרץ וראש הרשימה המשותפת, חבר הכנסת איימן עודה, עד שהוא מגיע לתמרור עצור ועליו כתוב “מדינת הלכה” ואז נשמעת חריקה חזקה.

ליברמן: “בני עוד לא התחלת לנהוג וכבר אתה עושה טעויות. ולמה התינוק מאחור לא חגור? טוב, תצטרך להתאמן עוד הרבה זמן, נדבר בהמשך.

בני גנץ נפסל!

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!