חדשות הארץמבזקים

תיירת ישראלית נאנסה וחבריה נשדדו בחופשה בדרום אפריקה

תיירת ישראלית נאנסה ושניים מחבריה הותקפו ונשדדו בעת ששהו בבקתת אירוח שבעיירה גרסקופ, במחוז מפומלנגה שבדרום אפריקה. כך דווח הלילה (שלישי) בכלי תקשורת במדינה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי הדיווח, המקרה אירע שלשום (ראשון) כאשר כנופייה המונה ארבעה חברים תקפה את האישה ודרשה מזוג שהיה עמה להתפשט. לאחר מכן חברי הכנופייה שדדו את השלושה ונמלטו מהמקום.

דובר המשטרה במחוז מפומלנגה, לאונרד הלתי מסר כי “כוחות משטרה עדיין נמצאים במצוד אחר ארבעה גברים שהיו מעורבים באירוע. הכנופייה תקפה את האישה ודרשה מהזוג להוריד את בגדיהם. על פי החשד, הם אנסו את האישה ושדדו את חפציהם האישיים של השלושה לפני שנמלטו מהזירה”.

אילוסטרציה. קרדיט: pixabay

תושבים מקומיים סיפרו לכלי התקשורת כי בחודשים האחרונים פועלת באזור כנופייה שעל פי החשד מתחזה לשוטרים ועוצרת מטיילים. היא שודדת אותם ובמקרים מסוימים כפי שקרה באירוע זה אף תוקפת אותם. הם פועלים בדרך כלל בשעות הערב המאוחרות לאחר השקיעה באזורים יחסית מבודדים.

המקום בו אירע לכאורה המקרה נמצא בשולי העיירה בסמוך לשטח פתוח שמאוד מקל על גורמים עוינים לחדור אליו ולברוח ממנו לאחר מעשה.

ממשרד החוץ נמסר כי “האירוע מוכר וטופל על ידי משרד החוץ. הקונסולית בפרטוריה היתה בקשר עם הזוג והמחלקה לישראלים בחו”ל עם המשפחה. מפאת צנעת הפרט לא נוכל להתייחס מעבר לכך.”

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!