חדשות הארץמבזקים

גאווה ישראלית: אוניברסיטת תל אביב מדורגת במקום ה-8 בעולם

694 יזמים, בוגרי תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, שהקימו 577 חברות שגייסו הון בהיקף של 10.6 מיליארד דולר, מציבים את אוניברסיטת תל אביב במקום ה-8 בעולם, והראשון מחוץ לארה"ב, בדירוג של 50 האוניברסיטאות המובילות בעולם במספר בוגריהם היזמים, הנערך מדי שנה על-ידי חברת המידע העסקי Pichbook.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

זו השנה השנייה ברציפות שאוניברסיטת תל אביב מדורגת שמינית ברשימה, בה מדורגות במקומות הראשונים אוניברסיטאות העילית בארה"ב כדוגמת: סטנפורד, ברקלי, MIT והרווארד. אוניברסיטת תל אביב מקדימה ברשימה את האוניברסיטאות ייל (11), קליפורניה (12) ופרינסטון (13).

בין חמשת החברות הגדולות שהקימו ישראלים מציין המדד את החברות: Houzz , Zipline, Generate Capital, Innoviz' Monday.com

לפי מדד PitchBook, שלוש אוניברסיטאות ישראליות נוספות נכללו ברשימה היוקרתית: הטכניון מדורג במקום ה-14 והאוניברסיטה העברית במקום 34 ולראשונה נכללת בו גם אוניברסיטת בן גוריון במקום ה-49.

בדירוג נוסף של בוגרי תוכניות MBA מדורגת אוניברסיטת תל אביב במקום ה-13 בעולם, והיא האוניברסיטה הישראלית היחידה הנכללת בין 25 האוניברסיטאות המובילות הודות ל- 253 יזמים בוגרי MBA.

קרדיט: pitchbook

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

  1. כל הכבוד , אולי המדינות העויינות את מדינת ישראל , יתחילו להבין את מה שהם מפסידים .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!