מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: תקף אישה, השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום

בבוקרו של יום שבת ה 24.8 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אירוע שוד מלווה תקיפה חמורה של אישה בת 66 שעה שביצעה הליכה ספורטיבית בטיילת נחל באר שבע מגשר נווה נוי לכיוון גן הפעמון.

מתחקור ראשוני של כוחות משטרה שהגיעו לביתה של המודיעה עלה כי במהלך צעידתה הגיע ממולה בחור צעיר אז תקף אותה בכוח רב, הפיל אותה על שיחים שבצד הדרך ולאחר שחבט בה חבטות אגרוף בפניה השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום.

צילום: דוברות המשטרה

הקורבן נזקקה לטיפול רפואי בבית חולים עקב החבלות הקשות אשר נגרמו לה.

בעקבות האירוע הוקם צוות חקירה מיוחד. מבדיקת הזירה נמצאו עגיליה של הקורבן והטלפון הסלולארי שהיה ברשותה מה שהוביל לשינוי כיוון החקירה תוך הבנה כי כאמור מדובר באירוע אלים שתכליתו הפלילית אינה ברורה והרכוש שהיה ברשותה נפל ממנה מעוצמת החבטות.

קראו גם:  גנץ: חוק ההכרה באחים ובאחיות השכולים עבר כעת בק...

במהלך החקירה תוך ביצוע פעולות מורכבות נודעה זהותו של חשוד, תושב באר שבע בן 20, הוא אותר ונעצר בתאריך 2.9

בחיפוש בביתו נתפסו פריטי הלבוש אותם עפ"י החשד לבש ביום אירוע התקיפה כשהם מוחבאים בארון בגדים בביתו כשעליהם כתמי דם אשר מאוחר יותר בבדיקה שנערכה עלתה התאמה לדמה של הקורבן.

צילום: דוברות המשטרה

מעצרו של החשוד הוארך עד ליום 8.9 והיום עם תם מלאכת החקירה הוגש בידי חטיבת התביעות שלוחת נגב כתב אישום המייחס לו תקיפת זקן הגורמת חבלה חמורה.

"עם קבלת ההודעה בדבר האירוע משטרת ישראל לא חסכה במשאבים עד לאיתורו ומעצרו של החשוד במעשה נפשע זה והרחקתו מהמרחב הציבורי", כך נמסר מהמשטרה.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן