מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: תקף אישה, השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום

בבוקרו של יום שבת ה 24.8 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אירוע שוד מלווה תקיפה חמורה של אישה בת 66 שעה שביצעה הליכה ספורטיבית בטיילת נחל באר שבע מגשר נווה נוי לכיוון גן הפעמון.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מתחקור ראשוני של כוחות משטרה שהגיעו לביתה של המודיעה עלה כי במהלך צעידתה הגיע ממולה בחור צעיר אז תקף אותה בכוח רב, הפיל אותה על שיחים שבצד הדרך ולאחר שחבט בה חבטות אגרוף בפניה השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום.

אישום: תקף אישה, השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום
צילום: דוברות המשטרה

הקורבן נזקקה לטיפול רפואי בבית חולים עקב החבלות הקשות אשר נגרמו לה.

בעקבות האירוע הוקם צוות חקירה מיוחד. מבדיקת הזירה נמצאו עגיליה של הקורבן והטלפון הסלולארי שהיה ברשותה מה שהוביל לשינוי כיוון החקירה תוך הבנה כי כאמור מדובר באירוע אלים שתכליתו הפלילית אינה ברורה והרכוש שהיה ברשותה נפל ממנה מעוצמת החבטות.

במהלך החקירה תוך ביצוע פעולות מורכבות נודעה זהותו של חשוד, תושב באר שבע בן 20, הוא אותר ונעצר בתאריך 2.9

בחיפוש בביתו נתפסו פריטי הלבוש אותם עפ”י החשד לבש ביום אירוע התקיפה כשהם מוחבאים בארון בגדים בביתו כשעליהם כתמי דם אשר מאוחר יותר בבדיקה שנערכה עלתה התאמה לדמה של הקורבן.

אישום: תקף אישה, השאיר אותה מתבוססת בדמה ועזב את המקום
צילום: דוברות המשטרה

מעצרו של החשוד הוארך עד ליום 8.9 והיום עם תם מלאכת החקירה הוגש בידי חטיבת התביעות שלוחת נגב כתב אישום המייחס לו תקיפת זקן הגורמת חבלה חמורה.

“עם קבלת ההודעה בדבר האירוע משטרת ישראל לא חסכה במשאבים עד לאיתורו ומעצרו של החשוד במעשה נפשע זה והרחקתו מהמרחב הציבורי”, כך נמסר מהמשטרה.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!