חדשות הארץמבזקים

הותר לפרסום שם הילד בן ה-10 שנפל מבניין מגורים ביבנה ונהרג

בבית החולים קפלן ברחובות מת היום (רביעי) מפצעיו איתם תמיר ז”ל בן ה-10 לאחר שנפל אתמול מהקומה השישית בבניין מגוריו ברחוב הנחשול ביבנה.

מבית החולים קפלן נמסר: “בצער רב למרות מאמצי הרופאים לאורך הלילה נקבע בדקות האחרונות מותו של הילד בן ה 10 שנפל מקומה 6 ביבנה והובהל במצב אנוש לבית החולים. בית החולים משתתף באבלה הכבד של המשפחה”.

צילום: דוברות איחוד הצלה
זירת האירוע. צילום: דוברות מד”א

אתמול לאחר האירוע הקשה הופצו תמונות וסרטונים מזירת האירוע שנחשפו לילדי כיתתו של איתם ז”ל, בני משפחתו וקרוביו. במשטרה פועלים כעת בניסיון לאתר מי עומד מאחורי הפצת הסרטונים שצולמו ככל הנראה עלי ידי השכנים ברחוב בו אירע המקרה.

בעקבות האירוע, העירייה פרסמה אתמול הודעה בה נמסר: “בעקבות המקרה של נפילת הילד, אנו מבקשים לעדכן כי צוות השירות הפסיכולוגי, מינהל החינוך והנהלת בית הספר בו לומד הילד קיימו בשעה האחרונה פגישה בבית הספר במטרה לאפשר מתן מענה לקהילת התלמידים וההורים. מנהלת בית הספר נמצאת בקשר עם הוריו של הילד ומתעדכנת במצבו וכולנו תקווה לבשורות טובות.”

קראו גם:  "מרכבות אש": הקבינט התכנס במסגרת תרגיל המלחמה הגדול של צה"ל
איתם תמיר ז”ל. צילום: באדיבות המשפחה

“בהזדמנות זו אנו קוראים להימנע מהפצת שמועות, תמונות וסרטונים מזירת האירוע. הפצתן של התמונות והסרטונים הקשים לצפייה בקבוצות וברשתות החברתיות, פוגעת בכבוד האדם, בפרטיות ובצנעת הפרט.” נכתב בהודעה.

כמו כן העירייה פרסמה מספרי טלפון לסיוע פסיכולוגי – “הורים אשר ילדיהם היו חשופים לתמונות/מראות או מביעים קושי או תגובה חריגה בעקבות המקרה, מוזמנים לפנות להיוועצות עם שירות הפסיכולוגי חינוכי (08-9439188) או במקרים דחופים ל-106.”

מהנהגת ההורים העירונית יבנה נמסר כי “כגוף אחד יחד עם כל ילדי, הורי ותושבי העיר יבנה, מרכינים ביום קשה זה ראשנו ושולחים חיבוק חם למשפחה יקרה שאיבדה את היקר מכל. כל תושבי יבנה עוטפים ביום זה את המשפחה כולה ונכונים לסייע בכל הניתן. אין דרך להבין את הכאב, הצער והיגון, המפלחים את לבם של ההורים הכואבים ואת הזעקה המרטיטה את הלבבות של כולנו. מבקשים לשמור על פרטיותה של המשפחה ועל כבוד הילד שהלך מעמנו היום. יהי זכרו ברוך.”

קראו גם:  משחק הכדורגל בוטל ברגע האחרון - המשטרה הוציאה צו סגירה לאצטדיון

ראש העיר יבנה צבי גוב ארי מסר: “בשמי ובשמם של תושבי יבנה ברצוני להביע את צערי העמוק על מותו הטרגי של הילד. אנו מחבקים את המשפחה ברגעים קשים אלה ונעשה ככל שביכולתנו לתמוך ולעזור למשפחה. הצוותים מסייעים לתלמידים ולצוותי ההוראה בבית הספר. יהי זכרו ברוך!”

הילד איתם תמיר ז”ל יובא היום בשעה 17:00 למנוחות בבית-העלמין ביבנה.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן