לבנוןמבזקים

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה על התקיפה בישראל

בשעה זו (שני) נואם מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה ב"אל-מיאדין", ערוץ הטלוויזיה הלבנוני המקורב לחיזבאללה. נסראללה מתייחס בנאומו לתקיפה אמש שביצע ארגונו נגד ישראל בבסיס הצבאי באביבים, הסמוך לגבול עם לבנון.

נסראללה אמר בפתח דבריו, " אנו מודים לאלוהים על הצלחתו של המבצע ולמנהיגי ההתנגדות והאנשים שפעלו במשך 8 ימים בהכנות מסביב לשעון לאורך הגבול עם פלסטין הכבושה. אני יכול להגיד לכם כעת, כי תקיפת ישראל על ידי שני הרחפנים ברובע הדאחייה נכשלה ולא הושגה מטרתה של ישראל. מה שקרה מאז יום ראשון בשבוע שעבר ועד אתמול היה עונש לאויב. האויב נבהל ופינה את חייליו ואת כל הכלים הצבאיים שלו לאורך הגבול. אמרונו שנגיב מלבנון והגבנו. יכולנו לשתוק ולהפתיע את האויב אבל הודענו על כך מראש."

קראו גם:  גנץ: דברי אבו מאזן בזויים ושקריים, והם ניסיון ל...

עוד הוסיף נסראללה, "ישראל ניסתה להציב לנו פתיונות, רכב צבאי פה, טנק שם, אבל אנחנו החלטנו באיזה יעד לפגוע ופגענו. הדבר החשוב שהפעולה הושלמה על אף האיומים מישראל. אני יכול לומר לכם, שלא רק חיזבאללה התעקש להגיב לתוקפנות הישראלית אלא כל בכירי לבנון תמכו פה אחד בתגובה. זו הייתה עמדה ייחודית בהיסטוריה הלבנונית".

לדבריו, "האויב נקט באמצעים קפדניים והיה גיוס והפעלה של מלוא יכולות ההגנה האווירית. ישראל, אומרת שיש לה את הצבא החזק באזור, מדינה שחצנית שהטילה אימה על מאות מיליונים חוותה בעצמה פחד, חרדה, בהלה והשפלה. צבא לבנון ולוחמי ההתנגדות לא נטשו את עמדותיהם. כל מי שהיה צריך להיות נשאר במקומו. ההתנגדות הייתה בכל מקום בו היינו חייבים להיות".

קראו גם:  לפיד: Following my conversation with President @RTErdoga...

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן