חדשות הארץמבזקיםסרטונים

צפו בתיעוד: שני גברים חולצו בכנרת לאחר שנפלו מסירה ונסחפו

צוות השיטור הימי בכנרת, הבחין אתמול (שישי) בשעות הצהריים המאוחרות, במהלך סיור שגרתי כ-4 קילומטרים מחוף הדקל בטבריה מספר אנשים על גבי סירה מנופפים לעזרה באמצעות מגבות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מיד עם האיתור, השוטרים הפליגו במהירות לעברם והבחינו כי על גבי הסירה ארבעה אנשים. משיט הסירה, בשנות ה-40, מסר שעקב תקלת מנוע אין באפשרותו לחזור לכיוון החוף ובנוסף מסר על שני חבריו שנפלו למים, נסחפו ואבד עימם קשר עין.

צוות השיטור הימי החל לסרוק את המים עם כיוון הזרם והרוח במקביל להזעקת כוחות נוספים לביצוע הסריקות. במרחק של כ-2 קילומטר מהסירה, הבחינו בשני הגברים, בשנות ה-40, תושבי מרכז הארץ, כשלגופם חגורות הצלה. השוטרים העלו את השניים לספינת המשטרה, חזרו אל יושבי הסירה שנתקעה וגררו את הסירה אל חוף גלי כנרת.

בעקבות האירוע במשטרה מפרסמים מספר כללי זהירות:

• אין להיכנס למים על גבי אמצעי ציפה: אבובים, סירות גומי או מזרוני ים עקב סכנת היסחפות.

• מומלץ להשאיר בחוף חבר צופה עם טלפון למקרה של מצוקה.

• לעוסקים בספורט ימי (סירות,גלשנים, מצנחים,אופנועים וכו’) – במשך הפעילות יש להיות חגורים בחגורת הצלה-אמצעי מציל חיים.

• למפליגים באגם הכנרת – יש להצטייד בטלפון נייד בשהייה ממושכת ובכל בעיה או סכנה יש לדווח בהקדם האפשרי למוקד 100 של המשטרה.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!