מבזקים

ב”עוצמה יהודית” פתחו עצומה נגד פסילת ברוך מרזל ובנצי גופשטיין

ב”עוצמה יהודית” הגיבו הערב (ראשון) להחלטת בית המשפט העליון שלא לאפשר לברוך מרזל ובנצי גופשטיין להתמודד בבחירות לכנסת ה-22 ופתחו בעצומה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ב”עוצמה יהודית” פתחו עצומה נגד פסילת ברוך מרזל ובנצי גופשטיין

“זהו בג”צ, הגזמתם. המאבק כאן הוא לא נגד עוצמה יהודית – זה מאבק על צביונה היהודי של מדינת ישראל!” אמרו ב”עוצה יהודית”

“לא יתכן שבמדינת ישראל יהדות תחשב לגזענות. לא יתכן שתומכי מחבלים וטרור יורשו להתמודד לכנסת, אבל יהודים שמקדישים את חייהם למאבק בהתבוללות ולערכים ציוניים כמו בנייה יהודית – יפסלו. מדינת ישראל היא קודם כל מדינה יהודית. הגענו לכאן אחרי 2,000 שנה כדי להקים את מדינת העם היהודי. אבל יש מי שרוצים להפוך אותנו למדינת כל אזרחיה.” ציינו.

ב”עוצמה יהודית” פתחו עצומה נגד פסילת ברוך מרזל ובנצי גופשטיין

ב”עוצמה יהודית” הוסיפו כי “זהו אותו בג”צ שרודף כל דבר שמריח יהדות. אותו בג”צ שפוסל אירועים בהפרדה לחרדים, אבל מעלים עין מכל נורמה חוקית כשמדובר על פשיעה בנגב או בניה בלתי חוקית באום-אל-פחם. אותו בג”צ שאוסר הריסת בתי מחבלים, אבל שולח את הדחפורים להרוס את ישובי היהודים. עכשיו הגיע הזמן להחזיר את בג”צ למקומו ואת השלטון לעם.”

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!