הודעות דוברות
דובר צה"ל: בהמשך לדיווח על אזעקות צבע אדום לפני מספר …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/007a621973a50bd60e76b583bdf1e465.jpg?w=708&ssl=1)
בהמשך לדיווח על אזעקות צבע אדום לפני מספר דקות, זוהו שלושה שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי כיפת ברזל יירטו שני שיגורים https://t.co/5CFgZtK7hF
בהמשך לדיווח על אזעקות צבע אדום לפני מספר דקות, זוהו שלושה שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי כיפת ברזל יירטו שני שיגורים pic.twitter.com/5CFgZtK7hF
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) August 17, 2019
פורסם על ידי צבא ההגנה לישראל