בידורמבזקיםמשפטי/פלילי

שחקן ומגיש טלוויזיה מוכר נחקר בעקבות תלונה על עבירות מין

אתמול (שלישי) זומן למשטרת מרחב ירקון שחקן ומגיש טלוויזיה מוכר לחקירה באזהרה בעקבות תלונה שהוגשה כנגדו על ידי אישה בת 39 מאילת שעבדה בצוות בידור של אחד מבתי המלון בעיר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

האישה התלוננה על מחט לפני שמונה חודשים במהלך חקירה בעקבות תלונה שמחט עצמו הגיש כנגדה על הטרדה לכאורה, שלה כלפיו. הוא נחקר גם היום באזהרה ושוחרר בתנאי שלא ליצור עם המתלוננת קשר במהלך 30 הימים הקרובים.

אורנת קמרון, עורכת הדין המייצגת את המתלוננת אמרה כי "השיטה שבה תוקף מקדים את הקורבן חוזרת על עצמה גם כאן, ואין לי ספק כי החקירה תסתיים בכתב אישום נגדו. בידי מרשתי ובידי המשטרה יש ראיות המוכיחות כי החשוד ביצע את העבירות שלכאורה מיוחסות לו".

עוד אמרה עורכת הדין כי "התיק הזה מתנהל כבר תשעה חודשים ואני מנהלת מלחמת חורמה כדי שנגיע לשלב הזה שבו הוא נחקר. החקירה התמהמה בשל מעמדו הציבורי".

מטעמו של השחקן שנחקר נמסר כי "הוא עצמו קורבן של מסכת הטרדות, איומים וניסיונות סחיטה קשים. בגין איומים אלה, אשר כללו גם איום בפגיעה בפיזית באשתו, הוא הגיש תלונה למשטרה ובית המשפט הטיל עליה צו הרחקה ושהייה במעצר בית. הוא שיתף פעולה באופן מלא וענה לשאלות החוקרים. מדובר במסכת איומים והטרדות שמתפרשת על פני כשנתיים. הוא מקווה כי החקירה תסתיים וימוצה הדין עם מי שגרם לו לסיוט".

צילום: חדשות MivzakLive

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!