מבזקיםמשפטי/פלילי

המשטרה עצרה שני חשודים בביצוע עבירות מין בקטינה ב-2015

משטרת ישראל פענחה מקרה של עבירות מין בקטינה שאירע בשנת 2015 ועצרה 2 חשודים – אחד מהם חשוד במקרה אונס נוסף שאירע לפני כחודשיים בירושלים.

חקירת המשטרה שנפתחה בשנת 2015, החלה בעקבות דיווח שהתקבל מקטינה (אז כבת 15), לפיו 2 חשודים פגשו בה באזור גן העצמאות בירושלים, משם הובילו אותה לאתר בנייה בקרבת מקום, וביצעו בה את זממם.

חקירת המשטרה המשיכה להתנהל תוך איסוף ראיות וממצאים פורנזיים, שהובילו לאיתור זהותם של החשודים, תושבי מזרח ירושלים בשנות 30-50, לפני כשבועיים ולמעצרם.

החשודים נחקרו במשטרה בחשד שביצעו עבירות מין בקטינה, ומעצרם הוארך ע"י בית המשפט. היום צפויה פרקליטות מחוז ירושלים להגיש נגדם כתב אישום בגין העבירות המיוחסות להם בתיק החקירה משנת 2015.

קראו גם:  נתניהו נפגש עם לפיד בקריה והתעדכן בפרטי המבצע

במקביל, פתחה משטרת ישראל במהלך חודש יוני 2019 בחקירה בעקבות מקרה אונס של תיירת שאירע בגן העצמאות בירושלים.

מלאכת החקירה ואיסוף הראיות והממצאים, חשפו כי אחד מהחשודים (בשנות ה-30) בביצוע עבירות המין בקטינה בשנת 2015, הנו חשוד גם במקרה האחרון ועפ"י החשד יחד עם חשוד נוסף במעורבות בעבירה.

בתוך כך, חוקרי משטרת ישראל איתרו צילומים בהם נצפה החשוד הנוסף במעורבות במעשה בסמוך לשעת התרחשות העבירה, ושפרטיו טרם ידועים למשטרה.

כחלק ממאמצי חוקרי המשטרה לאתר את זהותו של החשוד הנוסף במעורבות בעבירה, המשטרה מבקשת את סיוע הציבור באיתור כל פרט היכול להוביל לפרטיו המזהים, ולדווח על כך בהקדם למוקד 100 של משטרת ישראל, או בטלפון שמספרו: 050-4657523.

קראו גם:  פיקוד העורף: לאור הדיווחים על הפסקת האש הקרבה, אנו מזכירים לכם שזה ל...
תמונת החשוד הנוסף. צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן