מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: סוכן הדוגמנות ביצע עבירות מין בלקוחותיו, חלקם קטינים

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לפני זמן קצר (ראשון) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד ניר סנדלר, בן 41 ממושב זיתן, המונה 8 אישומים בגין עבירות של מעשה סדום במרמה, מעשה מגונה ועבירות מין נוספות. הנאשם ביצע את המעשים ב- 8 מתלוננים, חלקם קטינים.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין ספי ברא"ז-יונג, הנאשם הינו בעלים ומנהלה של סוכנות ניהול אישי לדוגמנות וטאלנטים "Passion management", העוסקת בייצוג דוגמנים ושחקנים. במסגרת ההתקשרות שבין הסוכנות לבין הלקוחות היה המשיב אמון על ניהולם וקידומם המקצועי, בתוך כך היה עליו לספק להם הצעות עבודה בתחום הדוגמנות והמשחק.

במועדים שונים, בביתו, במושב זיתן, ובמשרדי הסוכנות בת"א, לאורך תקופה, לסירוגין, במהלך השנים 2013 ו-2019-2016, ביצע הנאשם בלקוחותיו, 8 מתלוננים צעירים, חלקם קטינים, עבירות של מעשה סדום, ניסיון למעשה סדום, ומעשים מגונים, שלא בהסכמתם החופשית, או בהסכמתם שהושגה במרמה לגבי מהות המעשים. הנאשם השיג את הסכמתם של המתלוננים לביצוע העבירות כשטען בפניהם בכזב, כי המעשים הם חלק מההדרכה והמיומנויות, אותן הוא מקנה להם כלקוחותיו, לשם קידומם המקצועי.

קראו גם:  רוכב אופניים נפצע בינוני לאחר שהחליק בכניסה למודיעין עילית

בבקשת המעצר כתבה עו"ד ברא"ז-יונג כי "…כנגד המשיב קמה עילת מעצר לאור המסוכנות הנשקפת ממעשיו וכפי שהיא עולה מריבוי המעשים, גילם הצעיר של המתלוננים, חלקם קטינים, תוך ניצול מעמדו, פערי הכוח העצומים שבינו לבין המתלוננים, השפעתו בעולם הדוגמנות ותמימותם של המתלוננים….בנוסף, קיים חשש ששחרור המשיב יביא להשפעה על עדים לאור מעמדו של המשיב בעולם הדוגמנות, התנהלותו הסדרתית, תוך שימוש בטענות כזב מתוחכמות בפני המתלוננים…. על מנת לרכוש את אמונם ותוך ניצול יחסי התלות והעבודה הקיימים ביניהם. חשש זה מתעצם גם לאור יכולותיו להתל במתלוננים אשר ראו בו כמנטור בעל השפעה רבה, ועל כן קיים חשש כי שחרורו ישפיע על המתלוננים אשר כולם אמורים להעיד במשפט".

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן