מבזקיםצבא וביטחון

סיכול הפיגוע בעזה – לוחם צה”ל מדבר, “סיכלנו פיגוע חטיפה”

לוחם צה”ל ג’ אמר לפני זמן קצר (שבת) שכוחותינו סיכלו הלילה קצת לפני השעה 04:00 פיגוע משמעותי באזור גדר המערכת מול כסופים שבמועצה האזורית אשכול. ג’ אמר שהלוחמים הגיעו בזמן לגדר בעקבות דיווח שהגיע מתצפיות צה”ל והצליחו לחסל 4 מחבלים לאחר שאחד מהם זרק רימון לעבר הכוחות. בניסיון הפיגוע לא היו נפגעים בקרב הכוחות. לאחר חיסול המחבלים כוחותינו איתרו בזירה לפי ג’ מספר תיקים וציוד לחימה ובהם רובי קלצ׳ניקוב, רימוני יד ומטול RPG. הכוחות סיכלו את האיום בהצלחה רבה ובכך מנעו אסון כבד.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי המידע שהגיע אלינו מגורמי צבא באוגדת עזה עולה שלוחמי צה”ל מנעו הלילה פיגוע חטיפה משולב שהיה אמור להסתיים ברצח הכוחות וחטיפתם לשטח רצועת עזה. דבר שהיה גורר את מדינת ישראל למלחמה מול רצועת עזה. עוד עולה שהמחבלים משתייכים גם לחמאס וגם לג’יהאד האסלאמי ברצועה. מדובר בניסיון פיגוע משולב של ארגוני הטרור מעזה.

זירת האירוע – ללא קרדיט

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!