מבזקיםמשפטי/פלילי

חיבל באזיק האלקטרוני, החליף בגדיו ונתפס מסתתר בגינה ציבורית

שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל ובלשי יחידת ׳דרור׳ של שירות בתי הסוהר עצרו אמש מפוקח החשוד בעבירות מין בילדה בת 14 שהפר את תנאיו והסתתר תוך טשטוש זהותו.

שיתוף הפעולה בין שוטרי מג"ב הפועלים בירושלים לבלשי יחידת ׳דרור׳ של שירות בתי הסוהר הביא אמש (רביעי) לחיפושים בהכוונה מודיעינית אחר תושב ירושלים, החשוד בעבירות מין בילדה בת 14 והיה מפוקח באיזוק אלקטרוני. החשוד חיבל באזיק האלקטרוני שהוצמד לגופו, עזב את ביתו ונעלם.

עם קבלת המידע יצאו הכוחות לסריקות נרחבות ברחבי העיר אשר הובילו למעצר החשוד שהסתתר בגינה ציבורית לאחר שהחליף את בגדיו וכיסה באמצעות איפור קעקוע שעל זרועו על מנת לטשטש את זהותו.

קראו גם:  סער: "יש דרך ביניים בין "נטורי קרתא" של מערכת המשפט לאלו שחפצים בהריסתה עם D9"
אילוסטרציה. קרדיט: freepik

"מיד עם קבלת המידע מיחידת ׳דרור׳ הקפצנו כוח גדול של בלשים שביצעו סריקות ברחבי העיר. לרגע לא היססנו לסייע כי היה ברור לנו שחשוד בעבירות מין עלול לסכן את הציבור. מדובר בשיתוף פעולה בין המשטרה לשירות בתי הסוהר שרק הולך ומתהדק. התאום והשת״פ בין היחידות והארגונים מביאים לתוצאות מבצעיות ותורמת רבות לביטחון אזרחי ישראל". אמר קצין מג"ב שהוביל את הפעילות.

סגן גונדר ג׳ – מפקד יחידת ׳דרור׳ של שב״ס: ״יחידת ״דרור״ היא יחידת מודיעין ובילוש של שירות בתי הסוהר. בזכות הטכנולוגיות והיכולות המודיעיניות שלנו הצלחנו תוך זמן קצר לאתר את מקום הימצאו של החשוד וכך לרכז מאמץ מבצעי לביצוע מעצרו במהירות ולהביאו למשמורת בבית מעצר כדי לשמור על ביטחון הציבור. בלשי היחידה ימשיכו לבצע פעילות אכיפה ומניעת פשיעה הן מתוך כתלי בית הסוהר והן בפעילות המכוונת אל מחוץ לחומות."

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן