כלכלהמבזקים

אחרי שעקפה התחזיות: נובה מקבלת שתי המלצות קנייה בארה"ב

מניית נובה קיבלה שתי המלצות קנייה מאנליסטים בארה"ב במחירי יעד של 33 ו-30 דולר

מחיר מניית נובה בזמן כתיבת ההמלצות עמד על כ-27.3 דולר למניה. "אנו סבורים כי נובה ממוצבת היטב ליהנות מתמהיל לקוחות מאוזן, ותהנה מהשקעות בתחום בשנת 2020. אנו מאמינים כי השקת המוצרים החדשים עליהם דיווחה החברה לאחרונה תומכים באתגרי הדור הבא בתעשייה, וכי הצורך בהשקעות יסייע לנובה ומוצרים חדשים אלו ישמרו על צמיחה ברת קיימא לשנים הקרובות."

איתן אופנהיים נשיא ומנכ"ל נובה. קרדיט: נובה / יח"צ

נובה (ת"א: נובה; נאסד"ק: NVMI) דיווחה אתמול אחה"צ על תוצאות הרבעון השני 2019, הנמצאות ברף הגבוה של טווח התחזית של החברה. תוצאות החברה, עם הכנסות של 51.1 מיליון דולר ורווח של 32 סנט למניה על בסיס Non-GAAP, עקפו את ממוצע צפי האנליסטים בשוק, להכנסות של 49.9 מיליון דולר עם רווח של 27 סנט למניה ברבעון השני 2019, כך עפ"י נתוני יאהו פייננס.

קראו גם:  לפיד ביקר בקריה הלאומית לכבאות והצלה: "כל כך קריטי לביטחון הישראלי"

בהמשך לתוצאות אלו, פרסמו אמש אנליסטים מסטיפל ולייקסטריט בארה"ב המלצות קנייה על מניית החברה.

מערכת PRIZM החדשה שהשיקה נובה לאחרונה. קרדיט: נובה / יח"צ

'סטיפל' פרסם המלצת קנייה על מניית נובה עם מחיר יעד של 33 דולר למניה, תוך שהאנליסטים שם ציינו כי נובה דיווחה על התוצאות בהתאם לתחזיותיה, וכי בטווח הקרוב צפויה החברה ליהנות מהאצת השקעות בתחום ה-Foundry בטכנולוגיות 5/7 ננומטר.

"אנו מאמינים כי נובה ממוצבת היטב ליהנות מתמהיל לקוחות מאוזן, כשתחום ה-Memory (במיוחד בסין) תומך בצמיחה בשיעור ההכנסות ממוצרים ואנו צופים כי נובה תהנה מהשקעות בתחום בשנת 2020. אנו מאמינים כי השקת המוצרים החדשים עליהם דיווחה החברה לאחרונה תומכים באתגרי הדור הבא בתעשייה, גם בתחום ה-Memory וגם בתחום ה-Foundry. אנו מאמינים כי הצורך בהשקעות יסייע לנובה ומוצרים חדשים אלו ישמרו על צמיחה ברת קיימא לשנים הקרובות. לאור זאת אנו בהמלצת קניה למניית החברה במחיר יעד של 33$. עבור שנת 2019 אנו צופים הכנסות של 212 מיליון דולר ורווח למניה של 1.3 דולר. עבור שנת 2020 אנו צופים הכנסות של 243 מיליון דולר ורווח למניה של 1.75 דולר. מחיר היעד שלנו מבוסס על מכפיל 15 לרווח למניה של 1.75$, בתוספת של 7 דולר למניה בשנת 2020", כך בסטיפל.

'לייקסטריט שוקי הון' פרסם המלצת קנייה על מניית נובה עם מחיר יעד של 30 דולר למניה, כאשר האנליסטים ציינו כי הכנסות המוצרים של נובה הסתכמו ב-37.4 מיליון דולר, החברה דיווחה על 4 לקוחות שהיוו 10% כל אחד, וכי ההכנסות מתחום ה- Foundry הסתכמו ב-13 מיליון דולר, 35% מהכנסות המוצרים. עוד נכתב בהמלצת לייקסטריט כי החברה ציינה שהיא רואה שיפור בביקוש עבור 7 ו-5 ננומטר מלקוח גדול שלה. הכנסות מתחום ה-Memory עמדו על 24 מיליון דולר, 65% מההכנסות. הכנסות השירותים עמדו על 13.7 מיליון דולר. שיעור הרווחיות הגולמית עמד על 56%. שיעור הרווחיות הצפוי ברבעון 3 2019 עומד על 54%. הערכת החברה לשיעור רווח גולמי בטווח הארוך הוא 56%-59%. במאזן החברה קופת מזומנים 177.7 מיליון דולר וללא חוב, כ-6.38 דולר למניה.

קראו גם:  שני תושבי באר שבע עוכבו לחקירה בחשד להשלכת רימוני עשן במשחק כדורגל

"מחיר היעד של 30 דולר למניה מבוסס על מכפיל 14.5 לרווח למניה של 1.62 דולר בשנת 2020 בתוספת קופת המזומנים", כך האנליסטים בלייקסטריט.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

להורדה [321.02 KB]

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן