כלכלהמבזקים

משכנתא בבנקים, לאחר שהבנק סירב למשכנתא- אל ייאוש

שלום רב לכם, שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי בעשר השנים האחרונות הוא להשיג משכנתאות בבנקים לאנשים שלא מצליחים לקבל אישור למשכנתא. כלומר, סורבתם בקבלת משכנתא בבנק? אני האיש שלכם להשיג האישור.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

למה בדרך כלל מקבלים סירוב למשכנתא?

הסיבה הנפוצה לסירובי משכנתא היא מה שנקרא בעיות BDI , שבמילים פשוטות זה אומר בעיות מול בנקים. כלומר, הלוואות שלא שולמו, חובות שנצברו, בגדול, אי עמידה בתשלומים. כל הבעיות האלו, נכנסות מיידית לתוך הרישום הפיננסי שלכם וכל הבנקים יכולים לראותם במיידית.

כאשר מגיעים לקחת משכנתא, הדבר הראשון שהבנקים בודקים זה את המרשם הפיננסי ומיידית רואים כל דבר שהיה לכם מול בנקים ונותני אשראי אחרים. הדבר הזה הוא הסיבה לכך שלא מאשרים את מרבית המשכנתאות בישראל.

אז מה עושים כאשר הבנק מסרב למשכנתא?

כאשר הבנק מסרב למשכנתא יש דחף מיידי ללכת ולהגיש בקשות בעוד בנקים כדי להתגבר על הבעיה בצורה כמה שיותר מהירה. העניין הוא שהאינסטינקט הזה הוא בדיוק ההיפך ממה שצריכים לעשות. הרי כל הבנקים רואים את אותם הנתונים, כך שאין סיבה שבנק אחד יאשר את מה שהשני דחה.

הדבר הנכון הוא לעצר לרגע, לקחת מומחה שמבין היטב מה קורה כאשר מסרבים למשכנתא( אני כמובן ממליץ על עצמי), כדי שיוכל למצוא פיתרון לבעיה שאתם נמצאים בה.

מה בעצם אני עושה כדי לצאת מהבעיה שלכם?

הדבר הראשון והחשוב ביותר זה להיפגש לחצי שעה כדי להבין את כל הפרטים, אודות הבעיות שהיו, אודות מתי זה קרה ומה היכולות להיות הדרכים לפתור את הבעיות. ברגע שנישב ביחד ונבין את כל הפרטים, יהיה לנו הרבה יותר קל למצוא את הדרך החוצה.

הכנה:

אולי הדבר החשוב ביותר בכל משכנתא שבה יש בעיות, זה להכין את החומר ואת הרקע. כלומר אם אנחנו יודעים שהייתה הגבלה, אנחנו צריכים להכין אסמכתאות והסברים שיכולים לתת לנו את היכולת להסביר את הדברים. בואו ניעזר בדוגמה: נניח שאדם היה מוגבל בבנק, זה דבר חמור מאוד כמובן, אבל כאשר מביאים אסמכתאות שנניח מסבירות שהאדם היה בתאונת עבודה משמעותית שמנעה ממנו לעבוד ולהתפרנס, זה כבר נשמע הרבה יותר טוב והרבה יותר הגיוני.

דגשים חשובים:

הדגש החשוב מכולם הוא אולי תקופת צינון, כלומר להראות שעברה איזה שהיא תקופת זמן מהרגע שהייתה הבעיה ועד עכשיו. במילים אחרות, נניח שהייתה הגבלה שזה אכן גרוע. אנחנו רוצים להראות שההגבלה לא נגמרה אתמול אלא עבר כמה שיותר זמן מרגע סיום ההגבלה.

יש כאן הגיון נורא פשוט. הכי קל להסביר שהאדם היה מוגבל, אבל מאז עברה שנה למשל והוא כבר השתקם ומאז הוא יציב ומסודר. כאשר עושים את אותו הדבר יומיים אחרי ההגבלה, זה פשוט לא נשמע אמין.

הכנסות יציבות:

דבר נוסף שאנחנו רוצים שיהיה יתרון משמעותי זה להראות לבנק הכנסות מסודרות. אני באמת לא מדבר כאן על להיות מנכ"ל חברה ענקית, אלא פשוט הכנסות מסודרות ויציבות. אם אתם שכירים, אז תלושים מסודרים עם הפקדות מסודרות לבנקים, נטו סדר וארגון כמו שאמור להיות, לא משהו מעבר לכך.

מי אני בעצם:

שמי מרטין בוקסדורף, בעשר השנים האחרונות אני עוסק בהשגת משכנתאות לאנשים שהבנק מסרב לאשר להם משכנתא. לא בכל מקרה אני מצליח לצערי, אבל בהרבה מאוד מקרים, הצלחתי להביא תוצאות מרשימות. אשמח להיות האיש שלכם לטיפול במשכנתא שלכם.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!