מבזקיםמשפטי/פלילי

חטף את אחותו, ניפץ את גולגולתה במכות פטיש והצית אותה

בית המשפט המחוזי בנצרת הרשיע היום (שני) פה אחד את הנאשם חוסין רחאל מבית זרזיר בחטיפה, רצח והצתת גופת אחותו המנוחה רנין רחאל ז"ל בת 19 ביום רציחתה.

מעובדות כתב האישום עולה כי בשל עזיבתה של המנוחה -רנין רחאל, אחותו של הנאשם את הבית ואורח החיים שניהלה , שלא היו לרוחו החליט הנאשם לרצוח אותה.

לשם כך הצטייד הנאשם בפטיש ובחומר דליק, הגיע לאזור הסמוך לכפר משהד, בו הייתה המנוחה, שם חטף אותה בכח, הובילה אותה לחורשה מבודדת הסמוכה ליישוב חנתון ושם הכה אותה באמצעות פטיש, הפילה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש כ-11 פעמים עד שניפץ את גולגולתה. בהמשך, שפך הנאשם את החומר הדליק על המנוחה, הציתה ונמלט מהמקום.

קראו גם:  חשד לניסיון חיסול: גבר נפצע בינוני בפיצוץ רכב במעאר
אילוסטרציה. עריכה: חדשות MivzakLive

בית המשפט קבע בהכרעת הדין כי מדובר ברצח שבוצע "על רקע מערכת היחסים בין הנאשם לבין המנוחה בתקופה שקדמה לרצח". הנאשם "לא השלים עם אורח חייה של המנוחה" […] המנוחה נאלצה להוציא צו הגנה כנגד בני משפחתה ובין היתר, כנגד הנאשם, מלמדות על חששה, כי יבולע לה בשל האורח בו בחרה לנהל את חייה.". הראיות בתיק מלמדות "כי לא היה שבע רצון מהתנהלות המנוחה ואף אמר, כי יפגע בה על רקע זה."

"בכל אלה יש כדי להוביל למסקנה, כי מעשי הנאשם נעשו כפעולה עונשית כנגד המנוחה, בשל האופן בו בחרה לנהל את חייה, בניגוד למקובל על בני משפחתה ובהם הנאשם. כך, הנאשם רצח את המנוחה בשל פגיעתה בכבוד המשפחה ומתוך מטרה להטיל מרות או מורא ולכפות אורחות התנהגות על הציבור אליו השתייכה המנוחה."

קראו גם:  ח"כ בן גביר: "לסגור את הר הבית לחשודים בהפרות סדר, ככה נמנע את העימותים"

עוד קבע בית המשפט כי מעשה הרצח של המנוחה בוצע באכזריות מיוחדת – "מעשי הנאשם בכללותם, העבירות הנלוות שביצע, כמו גם הברוטליות שבה נקט בעת הרצח, מחייבים את המסקנה, כי הרצח בוצע באכזריות מיוחדת ואף תוך התעללות במנוחה. הנאשם לא שעה לתחנוני המנוחה והכה אותה באמצעות הפטיש, הפילה ארצה והמשיך להכות בראשה באמצעות הפטיש כ-11 פעמים, עד שניפץ את גולגולתה. הנאשם לא הסתפק בכך, שפך על המנוחה חומר דליק והציתה. כל אלה מבטאים את האכזריות המיוחדת בה נקט הנאשם, כמו גם את הסבל שגרם למנוחה, נוסף למעשה ההמתה עצמו."

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

2 תגובות

  1. נו? ואיזה עוכר דין מניאק שמקבל הרבה כסף ושופטים שמקבלים שוחד יוציאו אותו זכאי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן