מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום נגד מנהל עבודה שגרם למותו ברשלנות של ויטלי אסף

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (רביעי) כתב אישום לבית המשפט השלום בפתח תקווה נגד מנהל עבודה באתר בנייה, מוניר דראושה, בן 35 מאכסאל, שבשל רשלנותו נגרם מותו של ויטלי אסף ז”ל.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לפי כתב האישום, הנאשם שימש מטעם חברת “ולד מדרכי קבלן לבריכות מים ולבניין בע”מ” כמנהל עבודה באתר בנייה להקמת בריכת אגירה עירונית למי שתייה באלעד. בבוקר יום 4.1.2016 הגיעו לאתר עובדי חברת מנופים, ביניהם המנוח, לצורך הרכבת תקרת הבריכה שנעשתה באמצעות הנחת פלטות טרומיות. לצורך כך, שהו העובדים על גביי התקרה בגובה של כ-9 מטרים מהקרקע. תוך כדי הרכבת התקרה, נוצרו פתחים וחללים בהם לא הונחו פלטות טרומיות, פתחים אלו לא גודרו מפני סכנת נפילה.

מאוחר יותר, בסביבות השעה 18:30, עלו יחד המנוח והנאשם לתקרה וזאת על מנת לבדוק את תקינות המרחק בין כבלי חשמל של המנוף לבין כבלי חשמל המצויים על התקרה, וזאת ללא רתמות בטיחות אשר יבטיחו אותם מפני נפילה.

בשעה שהנאשם, אסף ועובדים נוספים שהו על התקרה היה חשוך. הנאשם אפשר את המשך העבודה ולא הודיע לאף גורם על העבודה בשעת חשיכה ולא דאג לתאורה נאותה ותקינה.

לאחר שסיימו השניים את הבדיקות, נותר הנאשם על הגג, בשלב זה הוא הבחין כי המנוח המשיך ללכת על התקרה ולא מנע זאת ממנו. במקביל המנוח החל ללכת על התקרה, דרך באחד הפתחים שלא גודרו מפני נפילה ונפל דרכו כ-9 מטרים ארצה. כתוצאה מכך, נגרם מותו.

כתב אישום נגד מנהל עבודה שגרם למותו ברשלנות של ויטלי אסף
בית המשפט בפתח תקווה. צילום: חדשות MivzakLive

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!